Bezpečná garážová vrata

Můj dům je můj hrad a je tak bezpečný, jak jsou zabezpečeny vstupy do něj. Máte okna s bezpečnostními foliemi? Bezpečnostní vstupní dveře? A co vrata do garáže, jsou dostatečně bezpečná, aby ochránili vašeho plechového miláčka uvnitř i dům před nepovolanými návštěvníky?

Když je garáž integrální součástí domu a současně je propojena s obytnými prostory, nemůžeme podceňovat kvalitu vrat do garáže. Každý máme zájem získat to nejlepší řešení pro svůj klid a svou bezpečnost. Stejně uvažují i mnozí výrobci a například česká společnost Toors díky spolupráci s nejlepšími výrobci komponentů pro garážová vrata nabízí svým zákazníkům kvalitní a spolehlivá vrata do garáží. Objednat můžete dvoudílné i sekční garážová vrata, Praha není jediným místem spokojených zákazníků. Zásluhu na tom mají nejen nadstandardní záruky, vysoká kvalita, ale i příznivá cena.

Spolehlivá vrata si našla cestu k zákazníkům po celé republice. Garážová vrata Pardubice taky neobešla. Ať už máte zájem o vrata na míru nebo potřebujete vrata normovaná, ať už hledáte vrata zvedaná pomocí tažných lan nebo torzních pružin, vždy si můžete vybrat z několika druhů provedení a povrchů. Jakákoliv barva ze vzorníku RAL je vám k dispozici včetně dekoru dřevěných povrchů. Tím se vaše garážová vrata mohou podobat stylovým prvkům vašeho domu bez obav o bezpečnost vaší rodiny.

grazovavrata

Pro usnadnění ovládání garážových vrat lze instalovat pohony Hörmann a Tormatic, které uvítají zejména maminky, když ráno odvážejí děti do školy. Taky v zimě a za deště je motorické otevírání s dálkovým ovládáním příjemným ulehčením manipulace s vraty. Profesionální montáží vašich nových vrat služby dodavatelské firmy nekončí, kromě nadstandardně dlouhé záruky máte k dispozici vždy plně připravený servis v případě poruchy nebo potřeby rozšíření komfortu vašich garážových vrat. Aby za nimi byl váš dům stále v bezpečí.Nechte zprávu

Váš komentář

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..