Bydlení ve vile v Praze? Podívejte se, jaké se nabízejí možnosti!

Bydlet ve vlastní vile v naší metropoli je zkrátka splněný sen! Právě vznikající projekt může dopomoci k vysněnému bydlení i vám! Podívejte se na možnosti, které se během pár měsíců promění v realitu.


 

Bydlení pro rodinu v Praze?

Sehnat bydlení v Praze je téměř nadlidský výkon – stávající objekty jsou předražené a nevyhovující, a nových projektů je žalostně málo. To se ale v nejbližší době změní, i díky projektu Vily Chuchle. Konečně je možné získat vily na prodej, ve kterých budete mít dostatek prostoru i soukromí. Přímo nad chuchelským závodištěm vznikají unikátní vily poskytující kvalitní, útulné a moderní bydlení. Přejete si metropolitní bydlení v těsném sousedství s přírodou? Navštivte vzorovou vilu a posuňte se blíže k vašemu snu.

Vysněné bydlení, vysněná adresa

Když se blíže seznámíte s charakteristikami projektu, zjistíte, že počítáte samé výhody. Kde jinde v Praze byste získali soukromou vilu, která je umístěna na kopci, a vám se tak dostává úchvatný výhled na naši stověžatou Prahu, navíc z pohodlí vlastního bydlení? Vybrat si navíc můžete vilu, která nabízí jedno i vícegenerační bydlení, zahradu i terasu. Tento výjimečný koncept bydlení nikde jinde v Praze nenajdete. Vila vás překvapí i vysokými standardy vybavení.Příroda i velkoměsto

Velká Chuchle je ideálním místem, kde se propojí standardy metropolitního bydlení se soukromím a výhledem do zeleně. Dostane se vám výhled na pravobřehou zástavbu Prahy, i na zelené svahy Chuchelského háje. Celý projekt je navíc velmi lahodící i oku, jedná se totiž o ucelenou nově vznikající čtvrť s jednotným konceptem návrhů.

Přejete si, aby se i vaše sny staly realitou? Zarezervujte si prohlídku vzorové vily, a udělejte první krok ke splnění svého snu o bydlení.

Nechte zprávu

Váš komentář

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..