Fasádní obklady formou umělého kamene

Fasáda je bezesporu jedním z klíčových prvku bydlení vůbec. Existuje mnoho možností, jakým způsobem ji dekorovat. V současnosti je asi největších hitem ji ozdobit umělým kamenem, který se vyznačuje svou pružností, co se možností využití týká. Tato alternativa zvelebení fasády jistě potěší i vlastníky zateplených fasád, protože nejenom že je možné obložit takovou fasádu umělým kamenem, ale obklady navíc ještě přinášejí perfektní vlastnosti, týkající se zadržování tepla a hluku.


Umělý kámen je možné na trhu nalézt v nepřeberném množství podob. Může se jednat o skládaný a štípaný kámen, spárované nepravidelné kusy kamene, haklíky, a další sortiment. Všechny typy umělého kamene mají jednu společnou charakteristiku. Naprosto věrohodně jsou schopny napodobit přírodní skladbu a pohledový reliéf skutečného kamene v přírodě. V závislosti na provedením se odvíjí i cena tohoto materiálu, která začíná již na čtyřset korunách na metr čtvereční.

povazan-hnedy

Způsobů, jakými obložit fasádu je mnoho, ať už se jedná o celkové obložení nebo o částečné obložení kolem dveří a oken. Běžnou praxí je obklad soklu domu. A z čeho je takový fasádní obklad vůbec vyroben? Převážně se jedná o beton, který je odolný a pevný materiál. Dnes je beton upravován o další příměsi, což způsobuje jeho nižší hmotnost. To je velmi praktické nejen pro fasádní obložení, ale taky pro využití v rámci interiéru, kde tyto obklady imitující kámen taktéž naleznete.

povazan-cerny

Obklady na fasádě se čistí vysokotlakovým čističem wap, což je nejen praktické, ale také pohodlné. Kdo tímto přístrojem nedisponuje, téměř plnohodnotně poslouží hadice s vodou. Obklady disponují typicky alespoň 20-letou zárukou či garancí stálobarevnosti. To už o kvalitě něco vypovídá. Umělý kámen je zkrátka dokonalý v každém detailu, stejně tak jako příroda. Vaše fasáda už nyní nebude nudná.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 280 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Nechte zprávu

Váš komentář

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..