Houpačka na zahradě

Zahrada je vhodným místem k relaxaci, kterou si můžeme zpestřit umístěním houpačky. Nemusí to být jen dětská houpačka, kterých známe nejrůznější druhy. I dospělí si rádi posedí na zahradní houpačce. Jedním z typů je houpačka prodávaná v rozloženém stavu, takže si domů přivezete krabici a houpačku během krátké chvíle smontujete.


Její výhodou je mimo jiné skutečnost, že s touto skládací zahradní houpačkou lze snadno manipulovat, posunout ji o kousek dál třeba při sečení trávy, nebo ji přenést úplně jinam. Kovová konstrukce je z lehkého materiálu, sedací část pro dvě až tři osoby má většinou pevnou textilii a nechybí ani látkový přístřešek na ochranu před palčivým sluníčkem v letním období.

4833402558_7ac72f6127_b

Dalším typem může být celodřevěná zahradní houpačka, která má dvě lavice proti sobě. Je to tradiční zahradní nábytek, hodící se do každé zahrady a sloužící třeba k rodinnému posezení. Můžete v ní i popíjet kávu, neboť nedochází k obvyklým výkyvům jako u běžných houpaček.

8016775061_a1d9e2b678_k

Největší výběr je pochopitelně u dětských houpaček. Houpačka pro děti by neměla chybět na žádném dětském hřišti ani na zahradě. Sortiment je opravdu široký a vybírat si můžete z různých typů i materiálů. Existují zahradní dětské houpačky od nejjednodušších modelů až po houpačky doplněné o žebříky, šplhacími lany či skluzavkou. Vybrat si můžete jednoduchou konstrukci tvořenou ocelovými trubkami svařenými do tvaru písmene U, či do oblouku, na němž jsou umístěny i dvě houpačky. Z dalších druhů lze jmenovat houpačky vahadlové, pružinové, řetězové, či moderní typ ve tvaru hnízda.

6836040701_7dd0e63113_b

Pro nejmenší ratolesti jsou určeny vahadlové houpačky. Většinou mají pevné ocelové a pozinkované kotvení a nerezová či dřevěná madla pro držení. Prkno je dostatečně silné a po dohodě si můžete objednat i různé barevné odstíny. Pro tlumení nárazů při dopadu na zem, jsou vahadlové houpačky vesměs opatřeny gumovými dorazy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 280 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Nechte zprávu

Váš komentář

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..