Interiérové dveře STILE

Propojení kuchyně s obývacím prostorem si získává stále větší popularitu, protože spojuje všechny členy rodiny a dovoluje jim sdílet své pocity a zážitky z celého dne. Navzdory tomu je ale vhodné občas být sám, či už pro nemoc nebo nával práce a mít své soukromí, alespoň na chvíli. Kvalitní dveře vám zajistí intimitu a umožní kdykoliv svou samotu opustit a opět být s nejbližšími. Jak vypadají kvalitní interiérové dveře?
 

Když za sebou zavřete dveře, nechcete být rušeni. Žádné ruchy z kuchyně nebo zvuky televize v obýváku nejsou přípustné. To zajistí jen kvalitní dveře, jako jsou Interiérové dveře STILE s rámem z masivního dřeva a pevnými příčkami. Skleněné výplně mohou být v konstrukci bez rámečků, takže už na pohled dveře působí luxusně. Design výplně a počet pruhů skla i jejich velikost si vyberete podle toho, kolik si představujete procházejícího množství světla dveřmi a podle stylu celého domu.

Aby masivní dveře dobře držely, jsou vybaveny závěsy se dvěma stavitelnými čepy. Zámek u kliky si zvolíte podle druhu místnosti, kterou budou dveře oddělovat. Na klíč, koupelnový nebo samotnou kliku.

Interiérové dveře Fragi

Aby nové dveře dlouho vydržely hezké, to je věc povrchu. Pro náročnější využití, časté používání a velký pohyb osob je ideální laminát. Snáší odírání i drobné rány, dobře se udržuje, nevadí mu UV záření. Dřevěný povrch Greko se zvýrazněnou strukturou dřeva je oblíbený v domácnostech pro svůj vynikající poměr ceny a kvality.

Jednobarevné světlé nebo tmavé barvy či různé struktury dřeva. To vše si můžete zvolit s mnoha kombinacemi prosklení a klik. Nejen při zařizování svého nového domu. I starší domácnost vylepšíte a oživíte novými interiérovými dveřmi Stile. Kdykoliv toužíte po klidu, zavřete dveře a máte soukromí. nezapomínejte, že posláním dveří je spojovat místnosti domu do jedné velké domácnosti.

Označení:  

Nechte zprávu

Váš komentář

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..