Jak docílit většího světla v interiéru svého domu

Velké množství lidí nyní tráví více času doma než venku. Je to pochopitelné, vzhledem k tomu, že se opět zvedají čísla ohledně koronavirového onemocnění. Pokud navíc bude vyhlášen lockdown, pak vám nezbývá nic jiného. Pokud vám ale připadá, že máte v domácnosti málo světla, zaměřte se na to, jak prosvětlit svůj domov. Jedině tak docílíte toho, že nebudete muset ve čtyři hodiny odpoledne svítit. Myslete také na fakt, že elektřina jde nahoru, což vám nepřidá. Převážně v tomto období, kdy mnoho pracujících osob zůstává doma na 60 až 80 %. Každá koruna se vám tak může hodit.


Jak prosvětlit interiér svého rodinného domu

Začít byste měli u barev. Právě ty vám dodávají buď to světlo nebo naopak tmu. Jak docílit toho, aby bylo ve vašem bytě nebo rodinném domě více světa? Co takhle sáhnout po klasické bílé barvě? Není zakázáno mít v interiéru i tmavé barvy. Jen je musíte umět nakombinovat. Tmavou zvolte například podlahu. Co se týče stěn, ty vymalujte na bílo. Ve světlých barvách volte mimo jiné i nábytek a k tomu přidejte například žlutou textilii. Tím docílíte většího množství světla přes den a nebudete tak muset svítit příliš brzo. Existují další tipy, jak docílit většího světla. Prozradíme vám je níže.

Dále bývá problém se závěsy. I ty vám ubírají na světle. Zvlášť ve chvíli, kdy je využíváte. Připravujete se tím o velké množství světla, a to zbytečně. Ano, chápeme, že vám závěsy pomáhají v usínání. Pokud ale chcete mít větší světlo, pak je přes den buď to vůbec nepoužívejte nebo je odstraňte. Využívat je můžete až při spánku, což vám pomůže. V noci lépe usnete a přes den budete mít více světla. Právě o tohle v domácnosti jde. Tma v interiéru přináší deprese a smutek. Je potřeba myslet na to, že se blíží Vánoce, a tak je potřeba si dopřát naopak radost.

Jak docílit ještě většího světla?

Prosklené dveře. Nevěřili byste tomu, jak prosklené dveře pomohou se světlem. Pokud je pořídíte do každé místnosti, zvýšíte tím světlo o několik procent. Váš interiér bude prosvětlený a vy tak rovněž nebudete muset brzo svítit. Jestliže se zaměřujete na větší množství světla, pak je právě tohle cíl. S prosklenými dveřmi jste o krok blíže k úspěchu. Je dobré se zaměřit zároveň na designové dveře, které vám nejenom prosvětlí byt nebo rodinný dům, ale dodají také tu správnou šťávu. Posledním tipem, jak docílit většího světla je správný výběr osvětlení.

Jedná se už o umělé světlo, ale které vám rovněž dokáže pomoct. Pokud zvolíte správné osvětlení, nebudete ani vědět o tom, že svítíte. Tady se zaměřte na úsporné osvětlení a žárovky, jež vás nebudou stát téměř nic. Jedině tak docílíte dalšího světla, které je zapotřebí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 280 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  

Nechte zprávu

Váš komentář

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..