Jak je důležité mít příjemnou koupelnu

Líbí se Vám představa prostorné koupelny s přirozeným denním světlem, do které pohodlně umístíte nejen dvě umyvadla, ale i vanu a sprchový kout? Děsí Vás představa ranního soutěžení o volné umyvadlo? Jestliže Vás čeká rekonstrukce bytu nebo jen koupelny, pak jste ve značné míře limitovaní prostorem, který je už předem daný. Plánujete-li stavbu domu, není nic jednoduššího, než Vaše představy o ideální koupelně zakomponovat do projektu.

Plánování koupelny může být zábavné

Velikost koupelen však zdaleka není jediným parametrem vedoucím k Vaší spokojenosti. Baví-li Vás zhmotňovat Vaše představy týkající se pohodlného a příjemného bydlení, pak na koupelně se můžete doslova vyřádit. A můžete začít hned u obkladů do koupelny. Výběr máte z nepřeberného množství typů co do zpracování povrchu, velikosti a hlavně barvy obkladů. A totéž platí samozřejmě i o dlažbě do koupelny.

Pokuste se z malého prostoru vytěžit maximum

Patříte-li mezi ty, kteří jsou díky dispozici dosavadní koupelny velmi omezeni prostorem, vězte, že vhodným rozmístěním koupelnového nábytku můžete z malé místnosti opticky vytvořit mnohem větší, skýtající dostatek prostoru a pohodli. Rovněž správnou volbou velikosti a typu sprchových koutů zásadně ovlivníte vzhled této malé, ale jistě velmi důležité místnosti. Vybírat můžete mezi různými typy a tvary sprchových zástěn a sprchových vaniček. Velmi praktické a moderní jsou v poslední době i sprchové kanálky, které působí velmi nenápadně. Neméně důležitou je volba vhodné vodovodní baterie, která Vám navíc může do budoucna i ovlivnit spotřebu vody.

gq5610

Dobrá rada nad zlato

Připadáte-li si trochu ztraceni v pestré nabídce, je tu pro Vás firma Sapho, se svou dlouholetou tradicí a velkým počtem odborníků na slovo vzatých, ochotných kdykoli poradit. Ideální je navštívit některé z koupelnových studií firmy Sapho, kde si můžete na vlastní oči prohlédnout ukázky realizací koupelen. Nebydlíte-li v dojezdové vzdálenosti, nebo raději vybíráte z pohodlí domova, pak neváhejte a navštivte internetové stránky firmy. V e-shopu si zde můžete pohodlně nakoupit vše od sprchových koutů, obkladů až po různé koupelnové doplňky a osvětlení.Označení:  

Nechte zprávu

Váš komentář

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..