Jak se přestěhovat do Prahy

Daří se vám v podnikání, máte radost z vlastní rodiny? Chcete se v práci posunout na vyšší úroveň a nabídnou své rodině lepší kulturní a společenské vyžití i lepší vzdělání? To vše přímo volá přestěhovat svou firmu i rodinu do hlavního města. Nejdříve však vaše paní asi bude trvat na tom, že musíte najít nové bydlení.

Úspěšný obchodník asi nemá čas detailně shánět nové bydlení, pokud chce udržet standard svého podnikání a i výši příjmů. Ideálním řešením je pověřit vyhledáním nového bydlení pro svou rodinu realitní kancelář, Praha je celkem velká a i když blíže vymezíte oblast, kde se plánujete usadit, nemáte šanci sám všechny objekty blíže poznat. Podle vašich požadavků makléř vybere několik kandidátů, na které se pak půjdete podívat a srovnat jednotlivé možnosti bydlení i financovaní.

Prodej luxusních rodinných domů nabízí jen specializované realitní kanceláře a vyplatí se na ně obrátit. Nejen pro to, kde bude vaše rodina žít, ale váš nový dům se určitě stane místem obchodních setkání s vybranými partnery.

vila2-a-b-2

Ne každému ale vyhovuje zahrada a nutnost starat se o trávník. Někteří lidé spíše dávají přednost bytům. Prodej luxusních bytů zařídí pro vás realitní kancelář tak, aby splnila vaše očekávání o lokalitě, dispozici a velikosti bytu, ale i orientaci na světové strany a samozřejmě vybavením bytu. Víme, jak si manželky potrpí na kuchyň i koupelnu.

A když nejste přesvědčen, že chcete v Praze žít trvale, ale hledáte prostor jen na několik let, využijte pronájem bytů. Až děti odrostou nebo firmu úspěšné prodáte, vždy se můžete vrátit do místa svého rodiště nebo si najít klidné bydlení v lokalitě, kterou jste si vybrali. Pronajatý byt klidně vrátíte a nemusíte se zatěžovat opětovným prodejem nemovitosti. Pronájem bytů je vhodným řešením i tehdy, když o založení rodiny jen uvažujete a velký dům by pro vás byl zbytečně prázdný.Označení:  

Nechte zprávu

Váš komentář

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..