Jak se zbavit mravenců

Zajímá vás, jak se zbavit mravenců v rodinném domě nebo ze zahrady? Pokud i vy bojujete s tímto problémem, je každá vteřina drahá. Jak se říká, už včera bylo pozdě. Je potřeba se začít zbavovat mravenců okamžitě. Jedině tak bude proces stoprocentní a vy si tak následně budete moct oddechnout. Zbavit se mravenců můžete několika způsoby. Poradíme vám, jaké patří mezi ty vůbec nejúspěšnější. Uvidíte, že během pár dnů máte po problémech. Rozhodně nesmíte proces vzdát po úspěšném dokončení. Pro prevenci je dobré s procesem i nadále pokračovat.


Jak se zbavit mravenců v domě a na zahradě?

Prvním skvělým tipem je kyselina boritá. Jedná se o o látku, která si hravě poradí jak s mravenci, tak jinými škůdci, mezi které patří například i švábi. Tuto kyselinu je potřeba aplikovat na místech, kde se mravenci vyskytují nejčastěji. Tato místa poznáte podle cestiček a různých trhlin. Pokud takto kyselinu aplikujete, můžete se poté těšit na úspěšný konec. Nemyslete si ale, že se takto zbavíte všech mravenců, kteří se pohybují ve vašem domě nebo na zahradě. I nadále musíte s mravenci bojovat. K tomu vám pomohou naše další tipy, jež se řadí k těm úspěšným.

Dalším skvělým tipem je křída, která je pro mravence obrovským nepřítelem. Zaměřte se na křídy, jež jsou pro mravence nesnesitelné a odpudivé. Jak toho docílit? Nakreslete na všechna ohrožená místa čáry a různé kresby. Mravenci přes křídu neprolezou, a to z toho důvodu, že ji nemají příliš v oblibě. Křídu lze však také rozdrtit. Následně rozdrcenou křídu vysypte na zahradu nebo jiná ohrožená místa, kde nelze nakreslit žádné kresby nebo čáry. Křída funguje skvěle rovněž i na další škůdce, včetně slimáků. Jaké další tipy jsou vhodné v boji proti mravencům?

Do boje s moukou!

Mouku má doma prakticky každý. Věděli jste, že mouka může být skvělou zbraní proti mravencům? Jak s moukou bojovat? Z mouky musíte udělat hmotu, která nepůjde překonat. Jinými slovy z mouky vytvoříte tak silnou bariéru, že ji mravenci zkrátka nezvládnou. Při větším množství mouky budou mít mravenci problém se dostat do domu nebo na zahradu. Svým způsobem to nebudou ani zkoušet a rovnou to vzdají. Tento tip patří k těm nejlevnějším a zároveň nejšetrnějším, co se týče přírody. Pokud ale použijete více způsobů, jak se zbavit mravenců, o to úspěšnější budete.

Posledním tipem je pepř. Ten mravenci přímo nesnáší. Zaměřte se přímo na černý pepř. Ten patří mezi ty největší bojovníky proti mravencům. Pepř nasypte taktéž na ohrožená místa, ať už je to kuchyňská linka nebo dveře. Pepř lze však použít i na zahradu. Tam ovšem není účinek tak vysoký, a to z důvodu větru. Zkuste se opravdu zaměřit na více variant. Tím zvýšíte šanci na úspěch zbavit se všech mravenců, kteří napadli váš dům nebo zahradu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 280 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  ,

Nechte zprávu

Váš komentář

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..