Markýzy sluší všem zahradám

Říká se „Můj dům – můj hrad“ ale občas máme chuť tento svůj obezděný prostor opustit a užívat si volnosti své zahrady. Snídat pod širým nebem, obědvat ve stínu jabloní nebo jen tak lenošit s pohledem do zeleně. Ovšem když nám při čtení oblíbené knížky svítí slunce ostře do očí, je po idylce. Co se s tím dá dělat? Pořídit si do zahrady markýzu.
 

V zahradách rodinných domů se s oblibou stavějí zahradní krby a grily a u nich pergoly nebo zastřešená sezení. Poskytují útočiště před deštěm i sluncem, ale na jaře a na podzim bráni slunečním paprskům i tehdy, kdybychom si jich v slábnoucím slunečním svitu rádi užívali. Skládací střecha markýzy nám dovolí kdykoliv střechu nad zahradním sezením rozvinout anebo stáhnout. A to nejen ručně klikou, ale i pomocí elektromotoru, abychom se s tím moc nenamáhali.

markyzy-vysuvne-univers

Kdekoliv v zahrádce mohou stát na ocelových sloupech markýzy venkovní výsuvné jednostranné nebo oboustranné, které pokryjí větší plochu. Textilní materiál je vyráběn tak, aby odolával dešti i plísním a při stažení se zasouvá do kovové kazety, kde je chráněn proto všem vlivům přírody, to vše prodlužuje životnost celé markýzy.

Terasu přímo u vchodu do obývacího pokoje domu zastřešíte markýzou montovanou na zeď domu, pro letní měsíce tak zvětšíte obytnou plochu domu o venkovní prostor. Jste na čerstvém vzduchu a přitom stále doma, děti si mohou hrát bez rizika spálení ostrým sluncem a i pes se vyhne zničujícímu horku.

elite

Zvolte dlouholetými zkušenostmi vybaveného dodavatele markýzy Praha a již za krátkou dobu si budete užívat další prostor vašeho domu až do podzimu. Zkušení odborníci nejen správně zaměří vaši novou markýzu, ale pomohou i s výběrem nejvhodnějšího typu pro váš dům a vše odborně namontují. Rychlý pozáruční servis a náhradní díly vždy k dispoczii jsou samozřejmostí u všech druhů stínění.Označení:  ,

Nechte zprávu

Váš komentář

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..