Nejprve vyměňte zámky

Když se vám podaří získat vysněný pozemek, nadšení z něj by mělo co nejdříve vystřídat pragmatické uvažování, zejména co se týče jeho bezpečnosti a ochrany. Ať už jste koupili pozemek na samotě nebo jste získali velikou zahradu se starým domem na vesnici, musí být bezpečnost nemovitosti a všeho vybavení prvořadým úkolem. Jestli se jedná o starý dům, i jeho dveře a zámky na nich většinou odpovídají době, kdy vznikli a kdy byli dostatečné. Zejména když dům a zahradu využíváte jako víkendové sídlo.


Když je dům a dvůr prázdný, všimnou si toho nejen sousedé, ale i lidé, které byste na dvoře neradi viděli. A kteří mají zálusk na vybavení, které jste do domu po jeho koupi dovezli, abyste si zpříjemnili život o pracovním víkendu. Proto dřív, než dovezete například televizi, počítač nebo nový sporák a kávovar, zaměřte se na to, abyste i následující víkend našli vše tak, jak jste to při odjezdu nechali.

Kromě bezpečnosti starých zámků na starých dveřích je tu ještě jeden problém, který je potřeba vyřešit. Máte dost klíčů od každého zámku pro každého člena rodiny? Abyste se po ztrátě jediného klíče od vstupních dveří nemuseli vlamovat do vlastního domku 😉 A je zámek kvalitní? Tedy nedá se otevřít sponkou na vlasy? Není rezavý a sami ho otevřete až na třetí pokus?

Je-li zámek na dveřích starý, ale máti rádi vintage styl, nemusíte ho měnit anebo ho vyměňte za stejný typ, ale nový. Skutečné se takovéto staré zámky vyrábějí a koupíte je v dobrém železářství. Jestli se ovšem jedná o hospodářskou část domu, účelnější je vybavit dveře poctivou petlicí a kvalitním visacím zámkem.

Když všechny dveře svého nového starého domu vybavíte novými zámky, budete moct klidné spát a těšit se na každý další den na své zahradě a chalupě.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 280 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Nechte zprávu

Váš komentář

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..