Nové bydlení v Praze 9

Ještě nemáte svůj vysněný domek, jenom o něm vážně uvažujete? Chcete se v blízké době nastěhovat, ale nechcete se vzdát možnosti být kdykoliv v centru Prahy? Skloubit profesionální kariéru v hlavním městě a bydlení s rodinou v pohodlí rodinného domu se zahradou umožní developerské projekty v Praze 9.


Asi se shodneme, že nedůležitější pro budoucího majitele rodinného domu je lokalita. Sehnat dobré pozemky. Praha 9 takové nabízí budoucím obyvatelům v pokojné lokalitě. Dodavatel na nich postaví rodinné domy různé velikosti podle požadovaného počtu pokojů a i velikost zahrady si můžete vybrat. V nové lokalitě je blízko do parku, kam si můžete i s dětmi vyjet na kole, nebo i golfové hřiště nabízí aktivní odpočinek pracovně vytíženým manažerům.

interier

Domy jsou klasifikovány jako nízkoenergetické. Toto magické slovo znamená, že stále budete platit málo za energie na vytápění a provoz domu, takže šetříte nejen přírodu, ale i svoje peníze. Pokud bydlíte v pronajatém bytě, jistě víte, kolik za energie platíte. A přestěhování se do nového domu vám ušetří nemalé prostředky. Ostatně, podívejte se i na ostatní developerské projekty, Praha nabízí mnoho možností k výstavbě, ač se to na první pohled nezdá. Opuštěné továrny nebo jiné podobné komplexy se v rukou schopného developera stávají místem pro nový život a zkrášlení celého okolí.

Ovšem i užívat si komfortu bytu bez starosti o dům i zahradu a přitom žít jako v rodinném domku je možné. Pokud po něčem takovém toužíte, právě pro vás jsou postaveny novostavby v Praze 9 v oblíbené a klidné lokalitě. Výborná dopravní dostupnost jen podtrhuje skvělé bydlení. V každém domě je šest bytů různých velikostí od 1+kk po 4+kk, opět v nízkoenergetickém standardu.

Takže hledáte-li nové bydlení, nemusí to nutně pro vás znamenat změnit profesi na stavebního dělníka a budovat si své hnízdo sám. Využijte nabídky zkušených stavebníků a najděte své místo pro život a odpočinek. Praha 9 na vás čeká.

Nechte zprávu

Váš komentář

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..