O víkendu vyrazte na hory

Máte svůj dům rádi? Přes pracovní dny si ho moc neužijete? Ale i tak nemáte důvod zůstávat ve volné dny zavřeni doma. Berte ohled na své děti, které si vás přes týden moc neužijí. Sbalte do auta sportovní vybavení a vyrazte na hory. Lyžařská střediska jsou připravena poskytnout vám mnoho radosti a zpestříte sobě i dětem volné dny.


Své potomky jistě znáte a víte, jak se umí rozdovádět. Ve vaší zahradě jsou v bezpečí, ale když spolu vyrazíte na hory, do neznámého prostředí, úplně stejně jako jiné děti jiných rodičů, mohou drobné nepozornosti pokazit celý víkend. Dbát na jejich bezpečnost je proto důležité. Začnete tím, že pro ně vyberete lyže správné velikosti a dětské lyžáky, které jim padnou na nohu. Jejich častějšímu nákupu se asi nevyhnete, protože děti rychle ze všeho vyrostou. Výhodou je, pokud mohou sourozenci po sobě „zdědit“ ještě neopotřebované sportovní vybavení, tím ulehčíte rodinnému rozpočtu.

detialyze

Lyže a lyžáky jsou tím nejdůležitějším, co pro pobyt na horách děti potřebují. Neméně důležitá je ale i zimní kombinéza a pro jejich bezpečnost přilba a lyžařské brýle. Mají za úkol nejen chránit dětské oči před sněhem či větrem, ale i před ultrafialovým slunečním zářením, které je na horách intenzivnější. Navíc se sluneční paprsky odráží i od bílého sněhu, světla je tedy na lyžovačce daleko víc, než jsme běžně zvyklí. Dále kvalitní brýle jsou odolné proti poškrábání a roztříštění v případě nehody. Proto jsou pro ochranu zdraví dětí tak důležité.

Na stránce www.dtsport.cz si vyberte správnou velikost sportovního vybavení, pomůžou vám k tomu detailní popisky s technickými parametry, doplněné kvalitními obrázky. Nákup na internetu vám ušetří čas a po doručení zboží kuriérem se můžete spolu s rodinou těšit na nejbližší volné dny a vyrazit na hory. Počasí zatím přeje a zasněžené svahy volají po nových zážitcích.Označení:  , ,

Nechte zprávu

Váš komentář

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..