Prodloužené nůžky na trávu

Ne vždy je možné posekat trávu křovinořezem nebo sekačkou. Kolem květů, květináčů nebo ohrádek je potřeba k dokonalosti trávníku použít nůžky. To znamená kolenkovat se, mít ohnutá záda, která potom bolí. Anebo?


Když je člověk mladý a má sílu, nic není problém. No s přibývajícími lety a přibývajícími ary pozemku, o který se je potřeba starat, je potřeba šetřit síly a zapojit víc filipa. No kolikrát už jsme slyšeli od mnoha lidí, že oni nemají čas sledovat internet nebo časopisy, protože musí dělat na zahradě. Nuže, jak řekl jeden z našich návštěvníků: „Nemyslíš, nadřeš se“. My si čas na sledování novinek v postupech i nářadí vždy najdeme. Chceme zvyšovat nejen naši produkci, ale zejména produktivitu. Snižovat náročnost i náklady. A myslet si, že na vše přijdeme sami a jenom na to nejlepší, není zdravé. Nikdy není pozdě poučit se od druhých. Chce to jen otevřenou mysl a otevřené oči.

A tak se jednoho dne u nás objevily nůžky na trávu s dlouhými rukojetěmi. Jak by se vám líbilo stříhat nízkou trávu kolem záhonů ve stoje? Líbilo se to i mamince mojí přítelkyně a od té doby má přítelkyně nové nůžky na trávu od Fiskars, protože ty první si odnesla její matka jako dárek od nás. Namísto Voltarenu 😉

Stříhací hlava jde natáčet tak, abyste trávu stříhali vždy rovně, bez ohledu na to, jakou máte výšku a jak daleko před sebe dáte nůžky s pevnými rukověťmi. Nastavení úhlu je jištěno mechanickým zámkem, s vyobrazením polohy „zamčeno“ a „otevřeno“.

Výrobce tvrdí, že tyto nůžky jsou nejen na trávu, ale i na živý plot a dokážou prostřihnout větvičky až do 100 mm průměru. Nevíme, nezkoušeli jsme, nemáme u nás takový, jestli nepočítáme ploty z vrby, ale ty stříháme v zimě a trošku silnějšími nůžkami, jak jinak od Fiskars.

Takže když je u nás potřeba dostříhat trávu po sečení, není to problém. Nebolí z toho záda, nejsou špinavá a mokrá kolena, nebolí prsty pravé ruky, nezastřihneme si do rukavic. Používáme prodloužené nůžky na trávu Fiskars.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 280 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  ,

Nechte zprávu

Váš komentář

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..