Úložný prostor je zapotřebí i v koupelně

Úložný prostor je v rodinném domě zapotřebí. Nespoléhejte vždy na to, že máte velký dům, protože při špatném uspořádání snadno můžete přijít na fakt, že vám stále nestačí. To je však obrovská chyba, protože i v těch nejmenších rodinných domech lze vytvořit spoustu úložného prostoru. My vám dnes popíšeme, jak uspořádat koupelnu, abyste v ní mohli uložit vše, co do této místnosti patří. Následujte nás a získejte několik cenných tipů, jak vytvořit úložný prostor v koupelně.


Do koupelny zbytečnosti nepatří

Mnoho lidí si zde odkládá nepotřebné věci. Ve zkratce by se dalo říct, že z této místnosti se snaží vytvořit druhé skladiště. Často si tyto činy odůvodní slovy, že jde pouze o koupelnu, kterou člověk potřebuje jen ke sprchování nebo čištění zubů. Tato věta se však příliš nelíbí ženám. Ty zde tráví velké procento denního času, a tak musí být muži tolerantnější. Vrhněte se společně na úklid koupelny a vykliďte všechny nepotřebné věci. Jedině tak docílíte toho, že zde bude najednou o mnoho více místa na další, daleko potřebnější věci.

Stává se vám, že musíte sprchové gely, šampóny a kosmetické vybavení tahat ze skříňky, kterou máte v ložnici? Právě to vás připravuje o čas, protože v koupelně uchováváte věci, které by se správně měly nacházet v ložnici. Jde o tzv. opačný systém, který je ovšem zbytečný. Následně zjistíte, že děláte dvojí práci. Jestliže tedy v koupelně máte všelijaké čistící prostředky, léky, mopy nebo hadry, najděte jim jiné místo. Máte-li velkou koupelnu, tyto práce se vám nejspíš vyhnou.

Čistící prostředky a mop do koupelny patří!

Možná si většina z vás řekne, že čistící prostředky a mop do koupelny patří. Na jednu stranu máte pravdu. Pokud máte velkou koupelnu, nemusíte podobné věci řešit. V opačném případě je potřeba šetřit s jakýmkoli místem a uznejte sami, že se sprchování patří mezi časté potřeby člověka. Čistící prostředky a mop tedy umístěte do skříně a kosmetiku, sprchové gely a šampóny zaneste do koupelny.

Síla poliček a boxů

V obchodech dnes pořídíte poličky za směšné peníze. Nemusíte to s nimi přehánět. Pokud ovšem zakoupíte alespoň dvě poličky, vytvoříte si místo navíc, které můžete časem využít. Nemusíte na ni umísťovat okamžitě nějaké věci, pokud vás momentálně nic nenapadá. Uvidíte, že se časem budou bezesporu hodit. Dalším skvělým úložným prostorem mohou být boxy. Výhodou těchto boxů je skladovatelnost. Jestliže zakoupíte například dva a více boxů, snadno je postavíte na sebe. Tím ušetříte spoustu místa v koupelně a vytvoříte si tím další úložný prostor.

Závěrem poslední tip, který pomáhá v každé domácnosti. Řeč je o pravidelném úklidu. Nevěřili byste tomu, jak je optická stránka důležitá. Budete-li mít v koupelně nepořádek, úložného prostoru nebudete mít nikdy dostatek. Při pravidelném úklidu docílíte optického zvětšení místnosti a tím pádem už nebudete tolik řešit úložný prostor.
Označení:  ,

Nechte zprávu

Váš komentář

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..