Zahradní nábytek z palet

Vyrobit si nábytek z palet do domu či bytu je dnes velmi moderní. Proč si taky nevybavit zahradu pomocí vlastnoručně vyrobeného nábytku z palet? Víte, proč je nábytek z palet tak oblíbený? Je to jednoduché. Jde o to, že si ho vyrobíte sami. Dáte do toho kus svého srdce a mnohem více si toho pak vážíte. Navíc si to uděláte podle svých vlastních představ, a jak se říká „na míru“. Navíc za chvíli přichází jaro a léto, kdy svůj čas určitě budete chtít trávit na své zahradě. Proto si pobyt na čerstvém vzduchu zpříjemněte.


Výběr velikosti palet

Palety existují v mnoha velikostech. Vlastně si můžete vybrat, tu co se vám bude nejvíce zamlouvat. Nejtypičtější jsou rozměry 1,2 m krát 1 m, 1,2 m krát 0,8 m. Další rozměry pak mohou být o něco menší například 0,8 m krát 0,6m. Existují i různé atypické velikosti, ze kterých můžete vybírat.

Nábytek z palet na zahradu

Nebojte se toho a vytvořte si zahradní posezení. To pak můžete dozdobit přehozem a různými polštářky. Vyrobit k venkovnímu posezení můžete i stoleček. Na stůl z palet můžete přidat i kolečka, aby se s ním dalo jednoduše hýbat. Výhodou toho, že si nábytek vytváříte sami, je to, že si jej můžete natřít jakoukoliv barvou. Pokud se rádi opalujete, vytvořte si lehátko k bazénu. Na něj si můžete položit matraci či jinou podložku, aby vaše opalování bylo ještě pohodlnější.

Dekorace z palet

Už jste uvažovali, jak by mohl vypadat takový květináč z palet? Nebojte se zapojit svou fantazii a zkuste jej vytvořit. Z palet se dá také vyrobit venkovní postel, lavička či malé dekorativní křeslo. Nebojte se udělat stoleček na květiny nebo na dekorativní osvětlení. Nemusíte se obávat natřít palety různými barvami. Oživí to vzhled vaší zahrady. Z palet můžete udělat i malý dekorativní plot například kolem vašeho bazénu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 280 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  , , ,

Nechte zprávu

Váš komentář

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..