Talíře jako šperk pro vaši jídelnu

Pokud máte malý dům a větší oslavy pořádáte nejčastěji v restauraci, mnohdy i menší rodinná oslava v příjemném domácím prostředí může mít své neopakovatelné kouzlo. Sejdou se bližší i vzdálení příbuzní, kteří se možná delší čas neviděli, popovídají si, zasmějí se. K dobré náladě určitě přispěje i něco dobrého na zub. No a elegantní talíře tomu všemu dodají ten správný šmrnc.Talíře, ale i celý jídelní servis, býval kdysi pýchou hospodyněk. Legendární cibulový vzor se dědil dokonce z generace na generaci. Občas se sice nějaké ty talíře porozbíjeli, ale i tak měl svou neocenitelnou hodnotu. Talíře, úhledně rozložené na ubrusem prostřeného stolu, umocní i dnes slavnostní atmosféru každého setkání. Oblíbené jsou však již talíře s moderními vzory. Někdy i zcela jednoduché. Laděné buď do různých barevných odstínů, případně klasických květinových či jiných vzorů. Zkombinovat se dají opravdu podle vaší fantazie .
jídelní stůl

Aby jídlo, servírované na talíři, dobře chutnalo a navíc bylo ještě i zdravé, já ráda používám keramické pánve. I dnes, přestože jsem dělala obyčejné bramborové placky, na jejich smažení jsem využila mé dvě keramické pánve. Jistě, placky nepatří mezi nejzdravější jídla, na druhé straně, keramické pánve mi umožnili přípravu s minimálním množstvím tuku.

Díky speciálnímu, vysokým teplotám odolávajícímu, povrchu se těsto na keramické pánve nelepilo, placky se mi dělaly rychle a nemusela jsem při nich stát půl dne. A protože je dnes neděle, naservírovala jsem je na parádní talíře a slavnostní oběd byl hotov.

pánev

Mé zkušenosti, jak s úspěchem využívat keramické pánve, jsem už předala dál. Obdarovala jsem jimi mou maminku. A nedávno i mou budoucí nevěstu. Od té doby jsem už na mé keramické pánve slyšela jen samou chválu. Prý je používají nejvíce ze všeho nádobí.

Jelikož jsem keramické pánve vybírala nejen podle značky a materiálu, ale navíc i podle barevné kombinace, mají moje milé obdarované i pěkný doplněk kuchyně.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 280 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  , ,

Nechte zprávu

Váš komentář

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..