Kategorie Reklama

Základné bezpečnostné prvky pri výrobe detských ihrísk

Detské ihriská sú multifunkčne vybavené zábavné komplexy, kde si deti a návštevníci môžu vyskúšať množstvo fantastických atrakcií a užiť si plno nadšením nabitých chvíľ.

Moderné prevedenie detských ihrísk a ich inovatívny dizajn je ukazovateľom toho, že kráčajú s dobou a sú stále v kurze.

Pokračování článku

Je vaše zdivo v dobré kondici?

S příchodem jara, slunných dnů a veselejší nálady přichází období venkovních prací a péče o své obydlí. Nejen trávník je potřeba pohrabat a zasadit nové rostlinky do svých záhonů, ale svoji péči si zaslouží i samotná nemovitost.

Pokračování článku

Před koupí pozemku si zjistěte tyto informace

Zalíbil se vám nějaký pozemek a chcete ho rychle koupit, než vám ho takzvaně „vyfoukne“ někdo jiný? Určitě je dobré si v dnešní době pospíšit. Ale koupit pozemek jen tak, aniž byste si o něm zjistili všechny informace, je hodně krátkozraké.

Pokračování článku

Za okny podzim, v ložnici příjemně

Pohled do kalendáře i na venkovní teploměr říkají jedno: toto léto už skončilo, začíná sychravý podzim. Staré pranostiky by vás poslali k vyhřáté peci ale my máme pro vás lepší typ. Nebojte se, nebudeme vám doporučovat výměnu kotle ani dodavatele energie. Příjemné pocity pohody si dokážete navodit lehce a snadno i vy sami.

Pokračování článku

Hydroizolace spodní stavby

Průnik vlhkosti z vnější strany sklepního prostoru může být značná komplikace. Zejména ve chvíli, kdy plánujete sklepní prostory zrenovovat a využívat je jako plnohodnotnou místnost. Místa v domě není nikdy dost, s čímž může pomoci právě renovace sklepních prostor, ze který lze udělat obyvatelné, útulné a jedinečné místnosti. Může se jednat o bar, pánskou místnost s kulečníkem, posilovnu, klubovnu či jen například skladovou místnost pro uložení všemožných věcí.

Pokračování článku

Tipy do domácnosti a kuchyně

Zařizování domácnosti je velkým úkolem každé hospodyňky ihned po koupi nového domu nebo po stěhování se do nového příbytku. Malé i velké spotřebiče a drobné doplňky, ale i vybavení kuchyně a vše potřebné pro udržování domácnosti musí ladit se stylem celého domu. Ale téměř kompletní zařizování domácnosti vás čeká i když se nikam nestěhujete. Kdy nastávají takové případy?

 

Vět...

Pokračování článku

CAD programy a týmové projektování: jak si ulehčit práci?

Čeká vás práce na velkém projektu, která si vyžaduje odborníky z vícero odvětví? Architekti, zedníci, geodeti, elektrotechnici? Znásobte produktivitu svého týmu a zefektivněte spolupráci na projektu. Řešením jsou CAD programy.

Zj...

Pokračování článku

Aký je postup pre sťahovanie z bytu do domu

Sťahovanie z bytu do domu vnímame ako posun k lepšiemu. Vlastný domček je snom mnohých rodín. Byt je fajn, no dom predstavuje rodinné zázemie a stabilitu. Viac miesta, vlastný dvor či záhradu a pocit súkromia.

Pokračování článku

Strojové mytí podlah ušetří hodiny práce

Během jediné hodiny dokáží úklidové stroje vyčistit plochu, kterou by ruční metodou i zkušený pracovník čistil celý den. Výhoda strojového mytí podlah je jasná. Kam se ale hodí? A jak je to v prostorách po rekonstrukci? Nenarušuje ošetřování podlah běžný chod prostor?

Pokračování článku

Střecha nad hlavou je to nejcennější. Jak vybrat výhodné pojištění?

Život je nám někdy schopen připravit opravdu perné chvilky. Často jsou to situace, se kterými prakticky nic nenaděláme a jsme nuceni jim pouze přihlížet. Třeba u takových přírodních katastrof, kde jsme výhradně v roli diváka. Pokud jde pouze o majetek, můžeme si přitom vlastně gratulovat, že jsme na tom ještě dobře. Zejména pak v případě, pokud máme svůj majetek dobře pojištěný.

Pokračování článku