AV technika pro konferenční sály, hotely, restaurace, školy, ale i pro rodinné domy nebo byty

20. století bylo obdobím, kdy audiovizuální technika prošla jen těžko uvěřitelným vývoje. Od hudebních válečků a profesionálních fonografů se dostala až k prostorovému zvuku a 3D obrazu. Slouží nám nejen jako zdroj zábavy, je i cenným nositelem informací a komplexního kulturního vyžití. Díky jejímu propojení se světem informační techniky a počítačů se možnosti audiovizuální techniky navíc dále posouvají. Současné audiovizuální přístroje se tak stávají dalšími prvky domácí nebo firemní sítě.


Naše společnost C-servis je poskytovatelem komplexních služeb v oblasti audiovizuální techniky. Zajišťujeme nejen její prodej, součástí naší nabídky je i pronájem, opravy a kompletní realizace audiovizuálních řešení pro Vaši restauraci, hotel, školu nebo rodinný dům. Naše počátky se datují do roku 2004. Více než jedno desetiletí poskytujeme profesionální audiovizuální služby početnému množství spokojených klientů, mezi které patří i velké a významné společnosti.

Audiovizuální technika – co to je?

Pod pojem audiovizuální technika patří celá řada různých technických zařízení, s nimiž se ve svém životě běžně setkáváme. Jedná se např. o profesionální ozvučení, mikrofony, projektory, projekční plátna, osvětlení, interaktivní tabule, ale i stolní počítače nebo notebooky. Díky tomu, že s audiovizuální technikou máme bohaté zkušenosti a navíc pracujeme s různými značkami, můžeme Vám nabídnout služby přesně na míru podle Vašich požadavků.

c-servis_audiovizualni-technika

Co umíme?

Jsme specialisté na audiovizuální techniku a na veškeré služby, které jsou s ní spojené. Dokážeme profesionálně nasvítit a ozvučit, oříškem pro nás nejsou velkoplošné projekce, výstavní panely, kamerové ani zvukové záznamy. Vaši akci kompletně technicky zajistíme. Stále oblíbenější součástí naší nabídky je domácí automatizace, tzv. inteligentní dům.

Pronájem nebo koupě

Veškerá audiovizuální technika, kterou používáme, je kvalitní a důkladně prověřená. Produkty z naší nabídky si můžete na libovolnou dobu pronajmout nebo přímo zakoupit. Samozřejmostí je i profesionální servis. Koupí nebo pronájmem potřebné techniky naše služby nekončí. Zajistíme kompletní realizaci Vašeho projektu. Našim zákazníkům poskytujeme i množství příjemných výhod. Jednou z nich je například pravidelná bezplatná revize audiovizuálních zařízení.

c-servis_window-accessory-1552087

Pro firmy i domácnosti

Nabízíme široké spektrum služeb a jsme schopni uspokojit požadavky jednotlivců i velkých firem. Ať už je Váš projekt snadnou jednorázovou akcí nebo třeba velkou a opakovaně organizovanou záležitostí, obraťte se s důvěrou na nás. Zajistíme potřebnou audiovizuální techniku pro školy, univerzity, hotely, restaurace i konferenční sály, poradíme si i s rodinnými domy nebo byty. Pro rodinné domy a byty nabízíme také řešení „chytré domácnosti“. Naši proškolení odborníci Váš projekt kompletně zrealizují. Pokud přemýšlíte o koupi, pronájmu, servisu nebo jakékoli další službě z oblasti audiovizuální techniky, jsme tu pro Vás. Vaše spokojenost je naší prioritou.Označení:  

Nechte zprávu

Váš komentář

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..