I vánoční výzdoba bytu se řídí módními trendy

Řídíte se módními trendy nebo preferujete osvědčenou klasiku? Letošní Vánoce se ponesou v bílých a měděných tónech, prim budou hrát přírodní materiály nebo netradiční pastelové odstíny skleněných ozdob. Vánoční výzdoba bytu v pastelových barvách je stylová a ozvláštní každý interiér. Spolu s barvou máty, tyrkysové a modré v této sezoně se objeví nevinná jemně růžová barva: baňky v pastelových barvách vytvoří mladistvý ráz, věnce a svíčky v pastelových tónech dodají svátečnímu stolu příjemnou svěžest. Velmi efektní je kombinace barev černá a bílá – dramatické a vzrušující, umocní kouzlo a tajemství Vánoc. Umělý vánoční strom v černé barvě, zdobený malým množstvím různobarevných kuliček je impozantní. Vánoční osvětlení se preferuje v úsporném LED řešení.

Trendy vánoční výzdoba – jednoduchá a moderní elegance

Například svíčky a vázy v kombinaci se stříbrem, poskytnou zvláštní vážnost. Bílý vánoční stromek, zdobený bílými, zlatými baňkami nabízí okouzlující vzhled, dává smyslnost a hravost. Představení pokračuje: peří, kožešiny a plyše. Je nutné vše dobře kombinovat s moderním designem. Ozdobné prvky, jako jsou peří, kožešiny a plyše přispějí k vytvoření příjemné atmosféry během Vánoc: měkké přikrývky, polštáře, deky poskytují maximální komfort. V kombinaci s mořeným dřevem zažíváme archaickou estetiku. Velmi populární mezi znalci vánočních doplňků jsou věnce z peří či plyše v bílé, růžové a dokonce i černé barvě. V tomto případě peří nepřipomíná křídla andělů, ale Variety pařížské tanečnice, což lze vnímat jako extravaganci ve vánoční výzdobě.

advent

Tradice zdobení začala již před mnoha sty lety

Nezaměnitelný symbol Vánoc, vánoční stromeček se podle některých historiků zdobí více jak 400 let. Neví se přesně, z jaké země pochází. Na venkově se začal objevovat až po první světové válce. Kdysi naši předkové věšeli stromky na strop a jako dárky si vyměňovali jablíčka či doma vyrobené hračky. Na stromečky věšely slaměné ozdoby a sladkosti.Označení:  

Nechte zprávu

Váš komentář

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..