Nová vrata do garáže

Stavba nového domu je náročná. Vyžaduje spousty naší energie a někdy už chceme bydlet a ještě není vše hotovo. Když však už rodina je kompletně přestěhovaná do nového, pokoje jsou zařízené nábytkem, děti chodí do nové školy, už znáte skoro všechny sousedy, je čas dokončit i garáže pro vaše auta. To znamená vybrat správného dodavatele taky pro garážové brány. Oblíbené jsou sekční garážové brány. Řekneme vám proč.

Garážová vrata používáte každý den. Chcete, aby se s nimi lehce manipulovalo, aby nezabírali mnoho místa a aby bezpečně chránili vaše auto nejen před nenechavci, ale i před zimou. A aby zvenku i dobře vypadala, ale nebyla stejná jako ostatní garáže v ulici. Přesně to splňují garážová vrata sekční dodávaná v pěti dekorech dřeva nebo sedmi základních barevných odstínech. K dispozici jsou samozřejmě za příplatek i v dalších. Promyšlená izolace jednotlivých panelů i jejich spojů a utěsnění v rámu zajistí minimální úniky tepla z garáže v zimě a zamezí promrzání kterékoliv části vrat.

Osadit rolovací vrata do hotové garáže dokážete i sami, ale pokud nejste zručný kutil a práce s nářadím vás nebaví, montáž provede dodavatel vrat. Spolehlivost a profesionalita práce je ověřena dvaceti pěti lety působení na trhu, za tu dobu patří společnost Univers Tech s.r.o. k největším dodavatelům v České republice. Kromě garážových vrat dodávají i průmyslová vrata Praha, která musejí zvládat náročnější každodenní provoz. Výrobní zařízení a zkušenosti z produkce zaručují vysokou kvalitu celého sortimentu.

garazova_vrata

Pro ulehčení každodenní manipulace s garážovými vraty doporučujeme spolu s nimi objednat a instalovat i elektrický pohon a pro vaše pohodlí i dálkové ovládání vrat. Oceníte je nejen každý den při jízdě do práce a odvozu dětí do školy, ale zejména v nepříznivém počasí, protože k ovládání vrat nemusíte vystoupit z auta.Označení:  

Nechte zprávu

Váš komentář

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..