Víte, že správné osvětlení kuchyně je hlavní…?

Říká se, že dobrý kuchař při své práci potřebuje jen dobře nabroušený nůž. My bychom mu však s dobře nabroušeným nožem ve tmě pracovat nedoporučovali, a proto dodáváme, že dobrý kuchař ke své práci potřebuje hlavně dobře nabroušený nůž a správné osvětlení nejen pracovního prostoru, ale také zbytku kuchyně.


V kuchyni svítidel raději více než méně

V kuchyni se nejen vaří, nýbrž i konzumuje. Často je kuchyně spojená s obývacím pokojem, a proto je výběr svítidel do kuchyně nanejvýš důležitý. Centrální osvětlení kuchyně je samozřejmostí, k tomu doporučujeme využít klasický lustr, který si můžete vybrat z jedinečných výrobků společnosti Interiori. Bohužel lustr však neosvětlí všechny kuchyňské kouty a už vůbec ne v případě, když disponujete velkou kuchyní. To je pak potřeba osvětlení více. Stropní svítidlo do kuchyně mohou dále doplňovat třeba nástěnná svítidla, která osvětlí jen konkrétní, třeba nejméně osvětlenou, část kuchyně. A v kuchyni se neztratí ani bodovky a světelné lišty, které hrají důležitou roli při osvětlení pracovní plochy.

Světlo v kuchyni nesmí zkreslovat

Někdo věnuje tolik energie na osvětlení hlavní kuchyňské pracovní plochy, že úplně zapomene správně osvětlit i zbývající část kuchyně, zejména pak jídelní kout. V tomto prostoru najdou největší uplatnění bodovky, které  vyzařují tlumenější světlo a neoslňují jedlíky u stolu. Velmi důležitá je i barva světla, která by neměla zkreslovat barvy pokrmů. Nejlepší je neutrální bílá barva. Pokud hledáte správné osvětlení do kuchyně, můžete se obrátit na odborníky internetového studia Interiori, kteří vám s výběrem pomohou. Pokud i vy trávíte v kuchyni spoustu času, nespoléhejte jen na dobře nabroušený nůž, nýbrž i na správné osvětlení kuchyně, které bude vaší hlavní ingrediencí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 280 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  ,

Nechte zprávu

Váš komentář

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..