Jaké věci nepatří do koupelny

Do koupelny určité věci nepatří. I přes to je tam velké množství lidí ukládá, protože si myslí, že je tak budou mít snáz po ruce. Prozradíme vám, o jaké věci se jedná. Věci uvedené v následujících odstavcích jsou věci, jež rozhodně do koupelny nepatří. Záležet tak bude na vás, zda si tyto rady vezmete k srdci či nikoliv. Nenapadá vás nyní žádná věc která by v koupelně nemohla být? Věřte nám, že věcí je celá řada. Pro tyto věci je důležité najít jiné místo. Hlavní příčinou je střídavá teplota, která se v koupelně nachází. Je to pochopitelné, protože jednou máte v koupelně zimu a jednou naopak teplo.


Jaké věci do koupelny nepatří?

První věci, která do koupelny nepatří, je parfém. Parfémy celkově špatně snáší střídavou teplotu, což je pochopitelné. Veškeré vůně by se měly uskladňovat na místě, kde není střídavá teplota. Kromě toho se musí jednat o místa suchá a temná. V opačném případě ztrácí parfém svou vůni, a to i ve chvíli, kdy za parfém zaplatíte i několik tisíc korun. I drahé parfémy se v koupelně poškozují a ztrácí na vůni. Podobně jsou na tom i léky. Ty ztrácí na své účinnosti v momentě, kdy se nachází na místě, které mění teploty během pár desítek minut.

I léky by se tedy měly uchovávat na jiném místě. Vytvořte si domácí lékárničku, do které umístíte léky. Budete se divit, ale do koupelny nepatří ani ručníky. V koupelně je velké množství vlhkosti a uskladňovat ručníky v takovém prostoru je nehygienické. Pokud je vaše koupelna vybavena elektrickým žebříkem, který je pro ručníky určen, pak to není sebemenší problém. Jestliže je ale vaše odpověď ne, pak byste měli najít jiné místo, kde budete sušit své ručníky. Ručníky by se neměly ani srolovat. I to je proti hygienickým pravidlům.

Co dále do koupelny nepatří?

Dále do koupelny nepatří elektronika. Ano, existuje elektronika, která je vodotěsná. Pokud tomu ale tak není, pak si rozhodně s sebou do koupelny elektroniku neberte. Může se vlhkostí poškodit či vám spadnout do vany a následně vás ohrozit. Koupelna není místnost určená pro elektroniku. To platí i o elektronice, která se používá na vlasy. V žádném případě už do koupelny nepatří mobilní telefony, tablety nebo notebooky. Pro tyto věci si najděte jinou místnost, která je určená pro výše uvedené věci. Jaké další věci nepatří do koupelny?

Na závěr se do koupelny nehodí ani žiletky. Žiletky v koupelně zbytečně rezaví, protože se zde mění teplota. Pro svá holítka si tak najděte místo jinde. Uvidíte, že vám tak déle vydrží. Nebudou totiž rezavět a poškozovat se zbytečně střídavou teplotou. Jestli si tyto rady vezmete k srdci už bude záviset na vás.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 280 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Nechte zprávu

Váš komentář

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..