Dřevo a sklo do koupelny? Ano, ale se speciální úpravou!

Chcete dát staré koupelně moderní vzhled, nebo budujete koupelnu zcela novou? Použití skla nebo dřeva se bát nemusíte! Dáme vám tip, díky kterému se vaše obavy z náročných materiálů zcela rozplynou!

Koupelna je místem, jenž potřebuje z hlediska údržby největší péči. Proto je nutno se při rekonstrukci nebo novém budování zaměřit i na tuto otázku.


Dřevo nebo sklo? Proč ne

Jste zamilovaní do představy moderního vzhledu skla ve vaší koupelně? Milujete dotyk přírodních materiálů? Své tužby nemusíte odkládat, se správným výrobcem může ‘’dřevěný či skleněný’’ koupelnový nábytek přežít každodenní nápor vlhkosti a vašeho používání. Čemu věnovat pozornost?
koupelna-vipp

Dřevo je oblíbeným materiálem, který dodává interiéru na příjemné atmosféře i kráse. Je však také hlavním představitelem pro náročnou údržbu. Neošetřené dřevěné povrchy těžce snáší vlhkost, mění svůj tvar i barvu, nečistoty a především voda zanechávají na dřevě stopy, které už jen tak neodstraníte. Už jen z toho důvodu může být použití dřeva v koupelně špatným nápadem. Může, ale s koupelnou od výrobce Le Bon nemusí!

Nahraďte klasické dřevo dýhou a získejte tak všechny výhody!

Nábytek z dýhy je skvělou variantou pro klasické dřevo. Dýha je tenký pás dřeva, který si ponechává veškeré příjemné vlastnosti přírodního materiálu, ovšem není tak náchylný.

koupelna-vipp

Dýha je používaná v mnoha koupelnových sestavách, příkladem může být koupelna VIPP od Le Bon, která kombinuje kvalitní, řemeslně opracovaný nábytek z dýhy a také sklo!

Sklo v koupelně VIPP – Překvapí i vás!

Závěsná skřínka do koupelny VIPP je proti působení vlhka a otiskům prstů chráněná speciálním skleněným povrchem. Jde o extra čisté saténové sklo, které nevyžaduje žádnou náročnou údržbu. Povrch příjemný na pohled i dotyk není otisky prstů ohrožen, vůbec na něm nejsou totiž vidět!

Chcete si prohlédnout chytré řešení koupelny VIPP? Sklo i dřevo zde má hlavní roli, přesto jde o sestavu, jenž vydrží styk s vodou i prsty bez úhony!

Kompletní fotogalerie na stránkách českého výrobce www.lebon.cz!


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 280 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  ,

Nechte zprávu

Váš komentář

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..