Moderní technologie na zpříjemnění prostředí

Zařízení domu, kam se vracíme po náročném pracovním dni si odpočinout, chceme mít pohodlné a hezké, abychom se doma dobře cítili. Základem je kvalitní nábytek, ale osobitým tento prostor dělají zejména bytové doplňky. Na první pohled jsou to drobnosti, ale svým výrazem dokážou zútulnit celý prostor a vytvářejí tak oázu klidu pro celou rodinu. Ukážeme vám jak spojit moderní technologii s estetično.


Přestože důraz klademe převážně na pohodlnou sedací soupravu v denní části bytu a postel s kvalitní matrací v ložnici, pro spokojený život nám to nestačí. To je důvod, proč si do bytu pořizujeme ozdoby, artefakty, vázy či obrazy. Jejich celkové vyznění však souvisí s intenzitou osvětlení a často proto zejména večer upadají do pozadí. Zajímavé řešení jsem našel ve své oblíbené restauraci, kterou v rámci letní údržby renovovali a mezi jinými novinkami se v ní objevil nejeden světelný panel namísto fádních obrazů, které na stěnách visely už léta.

obrazy

Tento prvek se hojně využívá nejen v restauracích nebo kancelářích, ale i jako reklamní tabule v obchodních prostorách. Dovnitř se vloží obraz, plakát nebo jiná výzdoba a zabudované LED osvětlení zajistí jeho trvalé a stále stejné osvětlení. Obraz tak vynikne vždy a za každého světla a nikdy nevybledne, jako levný obraz na stěně. Navíc LED technologie má velmi nízkou spotřebu a velmi dlouhou životnost.

Plochý panel na stěnu s decentním osvětlením vloženého plakátu ozvláštní pokoj a dodá jí ráz, ale současně funguje jako lokální náladové osvětlení. Na jedné straně tak dodá atmosféru našemu místu pro odpočinek, na druhé zajistí, že oblíbená fotografie nebo motiv je vždy dobře viditelný. Moderní technologie, původně určené k propagaci výrobků, tak najdou své místo také u nás doma. Pokud jste příznivcem moderního stylu bydlení, vyzkoušejte wall-boxy u sebe doma.
Označení:  

Nechte zprávu

Váš komentář

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..