Moderní koberce

K zařízení každé místnosti našeho domu můžeme počítat i podlahovou krytinu. I když se jedná o poslední vrstvu podlah, které mají zejména nosnou funkci, pro kvalitu užívání domu je právě povrch tou nejdůležitější vlastností podlahy v místnosti. Změna podlahy v pokojích nebývá jednoduchá, když změníme svůj vkus. Podlahu ale lehce doplníme kusovým kobercem a tím dodáme pokoji novou atmosféru.

Kdysi oblíbené celoplošné koberce do pokojů plnily zejména funkci tepelné izolace a zakrývaly jednotvárné linoleum. Novostavby nebo domy po rekonstrukci už mají kvalitní izolaci podlah. Fádní linoleum nahradily dřevěné či laminátové povrchy, po kterých je radost chodit i radost se na ně dívat. Zakrývat takovéto podlahy celoplošným kobercem by byla škoda.

Ovšem i na hezkou dřevěnou podlahu můžete položit moderní koberce, zejména když se jedná o kvalitní kusové koberce. Jejich tvar a dekor pomůže rozdělit místnost do jednotlivých zón a dodat každému koutu pokoje osobitou atmosféru.

Oblíbenou aplikací pro moderní kusové koberce je zútulnění sedačky a křesel. Nejen, že vymezí odpočinkovou část obývacího pokoje, ale dovolí nám pohodlně sledovat televizi nebo posedět s přáteli bez pocitu chladu od podlahy.

koberec

Když si vaše děti rádi hrají na zemi, není lepší možností, než využít kusové koberce s pestrobarevnými vzory a dopřát jim jejich oblíbenou kratochvíli bez obav z nachlazení. A když dorostou do studentského věku, kusový koberec pod psacím stolem a židlí zvýrazní prostor pro studium, zlepší komfort učení se a dodá jejich pokoji osobitý charakter.

Vyberte si do svého domu ručně vyráběné kusové koberce z přírodních materiálů a přírodních barviv. Získáte tak nejen kvalitní dekorační prvek s jedinečnými vzory, ale i originální bytový doplněk a dopřejete si trochu luxusu a možná i inspiraci na příští dovolenou.Nechte zprávu

Váš komentář

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..