Na co si dát pozor u mobilních domů

Koupě mobilního domu nemusí být nijak složitým procesem. To ovšem platí pouze v případě, že budete maximálně opatrní. V žádném případě nesmíte koupi mobilního domu uspěchat. Každého prodejce, který vám naslibuje mobilní dům, si ověřte. V době internetu se nejedná o složitý úkon. Stačí si prodejce vyhledat na internetu a následně najít vhodné výsledky, které se týkají člověka, jež vás oslovil s nabídkou mobilního domu. Na co si dát pozor? Vše vám prozradíme v následujících odstavcích.


Na co si dát pozor při koupi mobilního domu?

Je potřeba začít u prodejců. Právě ti ovlivní, jak bude samotný obchod probíhat. Kromě toho se od prodejce bude odvíjet i kvalita mobilního domu. Člověk se špatným hodnocením s největší pravděpodobností nebude nabízet kvalitní mobilní domy a služby. Vyhledáte-li si však člověka, jež má pozitivní hodnocení a kvalitní mobilní domy, vyhrajete. Najít takovou osobu nemusí trvat dlouho. Jak jsme již naznačovali v předchozím odstavci, v době internetu je to naopak velice snadné. Jestliže se navíc budete řídit našimi tipy, pořídíte si kvalitní mobilní domek.

Co je tedy potřeba o prodejci vědět? V první řadě to, jak dlouho na trhu s mobilními domy působí. To je navíc úzce spojeno s tím, jaké má daná osoba hodnocení. V momentě, kdy je prodejce na trhu dlouho, bude mít vysoký počet hodnocení. Teď bude záviset na tom, jak hodnocení vypadá. Jedná se o pozitivní či naopak negativní hodnocení? Dále se zkuste zeptat, jestli je vám prodejce ochotný uvést adresné reference zákazníků. Kvalitní prodejce by s tímto krokem neměl mít žádné problémy, ba naopak. Sám by vám měl tento seznam poskytnout.

Obezřetní buďte všude!

Říkáte si, že je chyba se zaměřit čistě jen na prodejce? Rovněž vám připomínáme, že od prodejce se bude odvíjet kvalita mobilního domu. Kvalitní prodejce má přehledné internetové stránky. Na nich má vše stručně, ovšem jasně vysvětleno. Jaké mobilní domy nabízí, reference i kontaktní informace. Jestliže něco z výše uvedených kategorií chybí, zbystřete. Kontaktní informace, reference i nabídka služeb, včetně mobilních domů jsou základem. Zaměřte se mimo jiné i na služby a záruky. Zvedne vám v případě problémů prodejce telefon? Nebo bude dělat, že vás vůbec nezná?

Mějte vše v naprostém pořádku. Koupě mobilního domu by se neměla obejít bez smlouvy, kde budou všechny body jednotlivě popsány. Jedině tak získáte jistotu, že vámi zakoupený mobilní dům nabízí přesně to, po čem jste toužili. Vyvarujte se prodejcům bez referencí a recenzí. O to více v momentě, kdy vám jsou schopní nabídnou podezřelé nízkou cenu. V neposlední řadě se vyvarujte také těm prodejcům, jež nabízí jen ukázkové rodinné domy a naslibují vám dodání mobilního domu dle fotografií nebo výše uvedených ukázkových domů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 280 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Nechte zprávu

Váš komentář

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..