Pokoj podle svých představ

Vyjdete-li si na odpolední procházku do čtvrti rodinných domků, můžete se kochat zajímavými tvary rodinných domů a nezřídka vás zaujmou i barevné kombinace, použité na jejich fasády. Vcelku rychle tak můžete identifikovat vkus majitele či rodiny, která tam bydlí. Ovšem svou osobitost můžete dát najevo nejen vnějším vzhledem domu, ale i úpravou vnitřních místností.


Kdysi pracné malování zdí barvou a nanášení různých vzorů později nahradilo tapetování. Pro některé druhy bydlení to může být i dnes řešením. Avšak chcete-li spojit estetičnost a úsporu času, zvolte dekorace na zeď pomocí samolepek. Tedy nanesení jedné barvy nebo velkoplošných vzorů na zdi pokoje a následné nalepení vámi zvoleného vzoru nebo siluety na takto připravený podklad.

Chcete-li si v zimě připomenou nádherně prožité léto nebo chcete vyjádřit své dlouhodobé rozpoložení, můžete si čas od času samolepky na zeď vyměnit. Použijete motiv, který se vám právě teď líbí. Asi nejčastěji této jednoduché možnosti změny využijete v dětském pokojíku. Dětské samolepky na zeď seženete v opravdu širokém sortimentu a je jedno, jestli je potřebujete pro holčičku nebo malého klučinu.

pejsek

Samolepky na zeď jsou i vhodným dárkem pro děti, chcete-li jim opravdu udělat radost. Pokud víte, po čem touží malé srdíčko, pořiďte mu nejprve samolepku s tímto motivem do jeho pokojíku a později dítě můžete obdarovat konkrétním dárkem. V mezidobí tak rozproudíte dětskou fantazii na plné obrátky.

Jak váš potomek roste a mění se jeho záliby a tužby, můžete měnit dekorace na zdech jeho pokoje. Bez náročného zásahu sejmete starší samolepky a nahradíte je aktuálními. A má-li váš dorostenec zájem lepit plakáty úspěšných idolů na zeď a vy se bojíte jejího poškození, nechte ho nalepit plakát na samolepící dekoraci na zeď. Oba budete spokojeni a navíc jeho studentský pokoj tím získá na osobitosti. Zkrátka samolepky na zeď jsou univerzálním nástrojem vyjádření své osobitosti, vhodným do každého domu. Pokud jste je ještě nevyzkoušeli, je nejvyšší čas.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 280 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  ,

Nechte zprávu

Váš komentář

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..