Příjemný spánek v saténovém povlečení

Zahalte své sny do luxusního saténového povlečení. Jemný materiál se stane miláčkem vašich polštářů a přikrývek. Satén vás v létě ochladí a v zimě naopak zahřeje. Tkanina vyrobená z 100% čisté česané egyptské bavlny vás osloví ojedinělým výrobním procesem, mercerováním. Díky tomuto zpracování je dosaženo dokonalého zpevnění materiálu a pevné fixace barviva ve vlákně. Co to znamená? Bavlněná vlákna se stanou jedinečnými na pohled i omak. Saténové ložní prádlo ohromí kvalitním zpracováním, dlouhou životností, leskem, měkkostí a hebkostí.

Ložní saténové povlečení od Stella Ateliers

Zahrňte se luxusem české značky Stella Ateliers. Čekají na vás ty nejkvalitnější saténové materiály z pravé egyptské bavlny. V čem je egyptská bavlna unikátní? Její dlouhá vlákna se vyznačují mimořádnou pevností, přičemž si ale po zpracování zachovávají svou měkkost. Saténové povlečení Stella je zhotoveno pouze z již zmíněné ručně sbírané egyptské Mako bavlny. Svůj exkluzivní povrch získává díky speciálnímu výrobnímu procesu zvaného mercerace. Při něm se látka ponoří do koncentrovaného roztoku louhu sodného. Tím se změní tvar vláken, která nabobtnají. Dosáhne se výrazného zvýšení pevnosti materiálu a pevné fixace barviva ve vlákně. Bavlněná vlákna získají žádaný unikátní vzhled, zvýší se jejich pevnost, látka je hebká, měkká a na povrchu má jemný lesk. Povlečení je vyráběno v elegantních designech a jeho využití je celoroční. Má skvělé termoregulační schopnosti a dobře odvádí vlhkost.

luxus vasi loznici

Oblíbené barvy a nevšední rozměry

Saténové povlečení od Stella Ateliers je nabízeno v mnoha barevných relacích. Každoročně je připravena jarní a zimní kolekce. Saténové povlečení Stella je vyráběno z těchto materiálů: Mako-satén, bavlněný satén, jednobarevný Mako satén UNI a švýcarský Premium satén. Bohaté vzory a barvy přináší naše značka Stella, Estella, S Dreams, Stella Baby a německá značka Curt Bauer. Ne všichni prahnou po extravagantních pestrých vzorech. Jednobarevné saténové povlečení je k dostání pod symbolem Mako satén UNI, kde narazíte na všechny možné barvy (růžovou, fialovou, modrou, zelenou…). Povlečení ze saténu lze pořídit v mnoha rozměrech, 135 x 200, 135 x 220, 140 x 220, 200 x 200, 200 x 220, 240 x 200 a 240 x 220. Sami uznejte. Výběr je skvostný!

elke

Jak o saténové povlečení pečovat?

Jedině správným zacházením. Pozornost věnujte pokynům výrobce. Používejte kvalitní prášek na barevné prádlo, ale nepřehánějte to s jeho dávkováním! Specialisté radí užití jen pětiny obvyklého množství. Saténové ložní prádlo perte naruby, dočkáte se tím ještě delší životnosti. Aviváž přidejte jen na pokyn výrobce. A nakonec výborná zpráva! Povlečení ze saténu je k dostání i v nežehlivé úpravě!

sandro

Satén prostě vítězí

Investujte do luxusního ložního prádla a bude vám roky sloužit. Saténové povlečení přeje designu i praktičnosti. Jistě upřednostníte jeho kvalitní zpracování, dlouhou životnost a nevšední vlastnosti. V saténovém povlečení se vám bude sladce usínat a příjemně probouzet!Označení:  

Nechte zprávu

Váš komentář

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..