Levné povlečení

Zařizování nového bydlení má několik fází a priorit. Nejprve je to samotná střecha nad hlavou, poté kvalitní a funkční nábytek a na závěr zařízení domu a doplňky. Když už je vše hotovo, je čas na odpočinek. Dobrý spánek však není jen otázkou dobré postele, ale i kvalitních lůžkovin. Povlečení je to, co je v přímém kontaktu s vaším tělem.

Stěhování se do nového domova každého překvapí tím, jak je vše dražší, než původně plánoval. Rozpočet bývá vyčerpaný a přijde vhod koupit první ložní povlečení levně, aby se dostalo na každé lůžko. I když první týdny nového bydlení bývají často provizoriem, každý se chce dobře vyspat, aby nabral nových sil nejen na dokončení stěhování, ale i do zaměstnání. Levné povlečení pomáhá vylepšit i starší paplony a polštáře, než si opět vyrovnáte rodinný rozpočet.

Když máte v rodině dlouhána, běžně dostupná povlečení mu stačit nebudou, stejně tak jako konfekční postel. Aby si nemusel pobrukovat tu starou známou písničku o spaní ve stanu a dlouhých nohách, kupte mu prodloužené povlečení 140×220 a zajistíte si klid v rodině a spokojenost nocležníka. Samozřejmě i příslušně velkou prošívanou deku.

Ložní povlečení patří k věcem, ze kterého nám doma jedna souprava nestačí. I když je stěhování se náročný proces, musíte zavčas myslet na to, že v dohledné době bude potřeba dokoupit na každou postel a pro každého člena rodiny minimálně druhou sadu povlečení, aby bylo na výměnu při velkém praní. Takové chvíli trvá a svůj čas chce také vysušení všeho vypraného.

Později, až se plně udomácníte ve svém novém příbytku, přijde čas i na třetí, záložní, sadu. Například proto, když k vám přijede na návštěvu příbuzenstvo, aby vám pomohlo s „kolaudací“ nového domu 😉 Rozkládací sedací souprava nemusí být luxusním spaním, dobrý dojem umocní právě nové a kvalitní povlečení. Jeho vhodným výběrem vylepšíte bydlení a ještě ušetříte.

Nechte zprávu

Váš komentář

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..