Předokenní žaluzie pro příjemnou pohodu

Máme rádi světlé místnosti s velkými okny, ale ve dnech plných slunce, jako vládnou v těchto dnech, bychom uvítali méně sluníčka a tím i méně tepla v domě. Většina domů, která mají vyměněná stará okna za nová,a nebo byla dokončena v nedávné době, disponují okenními žaluziemi uvnitř domu. Jsou skvělé pro regulaci světla v domě, ale málo účinné proti letnímu teplu ze slunce. Pro takovéto stínění doporučujeme venkovní žaluzie.

Z profilovaného hliníkového plechu, tedy odolné korozi, vyrobené venkovní žaluzie se montují, jak název napovídá, z vnější strany oken. Jednotlivé lamely lze naklápět nebo jako celek žaluzie vytáhnout a tím regulovat množství světla a tepla, které do domu přes okna vpustíme.

Oblíbené venkovní žaluzie Praha ovládáte zevnitř, tedy v pohodlí místnosti klikou, nebo v komfortnějším provedení elektrickým motorem. Konstrukce umožňuje používat dálkové ovládání a systém venkovních žaluzií doplnit automatickými senzory. Ty měří teplotu v místnostech a v závislosti na intenzitě slunečního svitu regulují úroveň stínění žaluziemi. Celý systém je doplněn bezpečnostním prvkem, ten v případě silnějšího větru automaticky žaluzie vytáhne, tím je chrání před poškozením větrem.

ovladani_zaluzie

Specializovaný výrobce s tradicí a zkušeností 25 let v oboru stínění pro vás vyrobí a namontuje venkovní žaluzie Plzeň i v západních Čechách, stačí kontaktovat dodavatele. Osazení venkovních žaluzií na oknech orientovaných na jižní a západní stranu sníží teplotu v pokojích vašeho domu a tím ušetří peníze za fungování klimatizace.

Venkovní žaluzie z hliníku se vyznačují dlouhou životností, spolehlivou funkčností a odolností povětrnostním vlivům. Spolu s rychlým a profesionálním pozáručním servisem a atraktivní cenou získáte pro svůj dům užitečný doplněk. Zvýrazní váš dům a pomůže vám zlepšit bydlení v něm.Označení:  , , ,

Nechte zprávu

Váš komentář

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..