Jaké druhy žaluzii do interiéru použít

Při rozhodování o instalaci interiérových žaluzii bychom měli brát do úvahy nejen samotnou jejich technickou funkci, ale i vzhled a provedení a to, jak zapadnou do našeho prostoru a jak ovlivní vzhled místností. Protože když skončí slunné léto, žaluzie zůstanou stále v našem domě. Dívejme se tedy na ně i jako bytový doplněk a zvolme typ žaluzií, který se nejlépe hodí ke stylu našeho domu.

 

Když se řekne žaluzie, většina lidí si představí horizontální hliníkové žaluzie na plastových oknech. Jedná se zřejmě o nejrozšířenější typ stínění. Do rozlehlejších prostor a na zakrytí například francouzských oken do zahrady se daleko lépe hodí vertikální žaluzie. Často se montují na plnou výšku místnosti, od stropu až k podlaze a nemusí být pouze z textilních pásů bílé barvy. Pastelovými barvami umí ladit atmosféru v místnosti, dokáží zabránit přehřívání vzduchu, ale propouští dostatek světla. K dokonalému komfortu slouží elektrický pohon žaluzií s dálkovým ovládáním. Přesné si tak nastavíte úhel jednotlivých lamel a množství světla i tepla, které pro svoji pohodu chcete mít.

vertikální žaluzie

Když dáváte v zařízení svého obýváku nebo pracovny přednost dřevu a hnědým odstínům, výborně se vám budou hodit dřevěné žaluzie. Jejich lamely jsou šíře 50 mm a hodí se pro montáž do stropu, na zeď nebo okenního výklenku a umocní prostor a mnoho lidí je využívá k zařízení pracovny, ale oblibu pro svoji odolnost našli i v některých moderně zařízených koupelnách. Jako výchozí materiál je využíváno africké dřevo abachi, dostupné ve třech odstínech.

drevene-zaluzie-univers

Společnost Univers Tech s.r.o. patří k předním dodavatelům stínění na českém trhu, kde má již 25 let zkušeností. Pracovníci firmy vám přímo na místě doporučí nejvhodnější typ žaluzií, vše přesné zaměří a po zhotovení odborně namontují. Spolehnout se můžete také na rychlý a kvalitní pozáruční servis žaluzií a dostupnost všech náhradních dílu ve skladu. Potřebujete-li zastínit kompletní dům nebo jiný větší objekt, samozřejmostí jsou množstevní slevy. Vysoká kvalita a rychlost dodání jsou standardem.Označení:  ,

Nechte zprávu

Váš komentář

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..