Články označené jako žaluzie

Jak správně izolovat? Poradíme vám

O izolacích se dnes mluví stále častěji. Pokud nemáte jasno v tom, co je ideální a co doslova nezbytné, podívejte se spolu s námi na několik zajímavých a praktických tipů. Začneme samozřejmě izolací tepelnou. Dnes patří mezi riziková místa:

Pokračování článku

Předokenní rolety jsou ideální volba pro montáž do původních oken

Tento typ rolet s viditelným krycím boxem a vodícími lištami pro dodatečnou montáž je vhodný pro použití do stávajících stavebních otvorů i do novostaveb po dokončení vnějších omítek.

Pokračování článku

Jaké druhy žaluzii do interiéru použít

Při rozhodování o instalaci interiérových žaluzii bychom měli brát do úvahy nejen samotnou jejich technickou funkci, ale i vzhled a provedení a to, jak zapadnou do našeho prostoru a jak ovlivní vzhled místností. Protože když skončí slunné léto, žaluzie zůstanou stále v našem domě. Dívejme se tedy na ně i jako bytový doplněk a zvolme typ žaluzií, který se nejlépe hodí ke stylu našeho domu.

 

Kdy...

Pokračování článku

Předokenní žaluzie pro příjemnou pohodu

Máme rádi světlé místnosti s velkými okny, ale ve dnech plných slunce, jako vládnou v těchto dnech, bychom uvítali méně sluníčka a tím i méně tepla v domě. Většina domů, která mají vyměněná stará okna za nová,a nebo byla dokončena v nedávné době, disponují okenními žaluziemi uvnitř domu. Jsou skvělé pro regulaci světla v domě, ale málo účinné proti letnímu teplu ze slunce. Pro takovéto stínění doporučujeme venkovní žaluzie.

Pokračování článku

Stěhujeme se

Každý stavebník, který stihl před začátkem zimy dokončit stavbu domu a uzavřít ji, se už těší na první jarní dny, aby mohl dokončit poslední drobnosti a začít zařizovat nové bydlení pro sebe a svou rodinu.

Pokračování článku