Stěhujeme se

Každý stavebník, který stihl před začátkem zimy dokončit stavbu domu a uzavřít ji, se už těší na první jarní dny, aby mohl dokončit poslední drobnosti a začít zařizovat nové bydlení pro sebe a svou rodinu.


Moderním trendem je stavět domy s využitelným prostorem pod střechou, tedy s obytným podkrovím. Za minimální náklady je tak možné dostat buď další bytovou jednotku, pokud spolu žije vícegenerační rodina, nebo při menší zastavěné ploše získat více prostoru v relativně menším domku. Bydlení v podkroví, případně „vytažení pár řad cihel“ a vybudování podkroví, je alternativou u starších rodinných domů, když se hledá nový prostor řekněme pro již dospělé dítě a jeho rodinu.

Abychom získali dostatečnou plochu oken pro takové prostory, používají se střešní okna. Jejich zabudování je vcelku jednoduché do krovu, technologicky vyřešena je jejich těsnost a odolnost vůči povětrnostním vlivům. Při správně dimenzované ploše střešních oken vůči podlahové ploše prostoru je místnost vždy dostatečně osvětlená. A to, že z ulice k vám nedoléhá hluk, protože okno směřuje ne do ulice, ale do nebe, je jen bonusem ke krásnému výhledu na modrou oblohu přes den nebo na hvězdy v noci.

Idylka vás přejde, když vám do očí svítí slunce nebo v noci nemůžete spát, protože se k vám neúprosně dobývá rozzářený Měsíc. Nezoufejte. Použijte rolety na střešní okna. Jsou vhodné pro okna téměř všech výrobců střešních oken. Rolety na střešní okna jsou nabízeny ve dvou druzích. S pružinovým mechanismem nebo s kazetou. Při výše umístěných oknech lze kazetové rolety ovládat tyčí. Pružinové rolety se ovládají jen ručně.

Materiál na látky rolet zajistí dokonalé odstínění místností a nerušený spánek, i přes den například v dětském pokoji nebo pro manžela po noční směně. Antistatický materiál rolety ji udržuje čistou od prachu, v případě potřeby můžete bez obav použít vysavač.

Bambusové žaluzie

Zastínit můžete nejen střešní, ale i běžné okna. Hliníkové žaluzie jsou tak rozšířené, že už se stávají fádním. Pokud chcete svůj domov zařídit opravdu lidsky teple, doporučuji bambusové rolety. Tenké lišty jsou dodávány v šířkách 25 a 50 mm. Samozřejmě, že při objednávce vás navštíví montážní firma, která vše řádně zaměří, abyste opravdu dostali to, co potřebujete, a zrealizuje i montáž žaluzií.

Bambusové rolety jsou čtyřnásobně lakované s dvojitou UV ochranou, což zaručuje jejich stálobarevnost. Současně je bambus odolný vůči vzdušné vlhkosti, takže je můžete použít nejen do obytných místností, ale například i do koupelny. 50 mm žaluzie můžete dostat i s elektrickým motorovým pohonem a dálkovým ovládáním 😉

nakladak

Když se budete stěhovat do nového domova, čeká vás řešení ještě jednoho problému. Jak převést všechny vaše cenné věci, obrazy, porcelán, vázy či jiné křehké předměty tak, abyste je nepoškodili a mohli se z nich těšit i na novém místě. Ideálním řešením je bublinková folie. Standardní provedení fólie je dodáváno v šířce 500 mm, 750 mm, 1000 mm, 1500 mm a návin 100m. Prostě všechno zabalíte do dostatečné vrstvy bublinkové fólie, přelepíte lepicí páskou a můžete naložit do auta. A můžete se spolehnout, že vše vybalíte v takovém stavu, jak jste to do fólie balili. Bez poškození.

Tak, a můžeme se stěhovat!


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 280 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  , , ,

Nechte zprávu

Váš komentář

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..