Rolety pro váš dům na noc i den

Pokud si myslíte, že rolety se na oknech používají pouze večer a v noci, aby chránili vaše soukromí po rozsvícení světla v domě, ukážeme vám, že rolety mají i jiné využití a vhodné jsou pro využití i přes den. Vyrábějí se z různých materiálů a kromě čistě účelového využití mají i estetickou funkci. Záleží jen na vás, který typ rolet si pro svůj dům vyberete.

 

Často se využívají pro ochranu oken před vandaly a zloději předokenní rolety, které současně plní i tepelně-izolační funkci. Zatažené před okny, vedené po obou okrajích, uzavírají před sklem tenkou vzduchovou vrstvu bez možnosti cirkulace vzduchu a tím brání přestupu tepla. Jak v zimě v domu ven, tak v létě zvenku dovnitř. Při mírném roztažení nebo částečném vytažení regulují množství slunečního světla, vstupujícího do obytných prostor. Venkovní rolety lze vybavit elektrickým pohonem s dálkovým ovládáním nebo časovými spínači a automaticky je spouštět večer a vytahovat přes den. I když nejsme doma, neumožníme nenechavcům ohrozit náš domov.

somfy-roleta

Jak si pořídit látkové interiérové rolety? Jednoduše kontaktujte dodavatele pro látkové rolety Plzeň, odborníci zaměří a navrhnout nejvhodnější typ a v krátké době i dodají a namontují rolety pro váš dům. Látkové rolety se vyrábějí jiné pro stínění střešních oken a jiné pro běžná okna, kde mohou stínit zvlášť každou skleněnou tabuli nebo i komplet celou plochu oken, a to i včetně atypických tvarů.

latkove-rolety

Nejen stínění proti slunci v letních dnech anebo bránění přestupu tepla je účel montáže rolet. Svým barevným provedením dovedou dodat atmosféru prostoru. Rolety noc a den zamění kdykoliv máte v úmyslu využít projektor a promítnou si fotky ze své dovolené nebo využít ho ke sledování zajímavého sportovního utkání ve společnosti přátel. Nemusíte čekat, až se setmí, kvalitní rolety ve svém domě využijete jak ve ne, tak v noci.Označení:  ,

Nechte zprávu

Váš komentář

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..