Předokenní rolety jsou ideální volba pro montáž do původních oken

Tento typ rolet s viditelným krycím boxem a vodícími lištami pro dodatečnou montáž je vhodný pro použití do stávajících stavebních otvorů i do novostaveb po dokončení vnějších omítek.

Vždy je však potřeba mít předem připravený a zazděný speciální překlad, díky kterému můžete rolety namontovat v budoucnu kdykoli. Systém s viditelným boxem přitom netvoří tepelné mosty mezi domem a okolním prostředím.

7 nepřehlédnutelných výhod předokenních rolet Minirol

Venkovní stínění má tolik užitečných funkcí, že samotná ochrana před ostrými slunečními paprsky je jen jedním z mnoha důvodů, proč jsou rolety tak oblíbené.

K dalším podstatným hlediskům určitě patří úspora energie v zimě za topení a v létě za klimatizaci.

Rolety rovněž dobře fungují jako účinná překážka pro nezvané hosty, takže splňují nároky na zachování bezpečnosti a soukromí.

predokenni-rolety-dodatecna-montaz-2

Vedle toho venkovní rolety tvoří ochranu oken proti povětrnostním vlivům. Pro maximální pohodu obyvatel omezují hluk zvenčí.

Podstata rolet se skrývá v lamelách a boxu

Předokenní rolety Minirol pro dodatečnou montáž se skládají z hliníkových lamel, které se navzájem liší tvarem, rozměrem, vlastnostmi a technologií výroby. V případě Minirolu to znamená výběr mezi lamelami extrudovanými nebo válcovanými vyplněnými PUR pěnou.

Lamely se pohybují ve vodících lištách a balí se do viditelného boxu, jehož velikost je závislá na rozměru rolety. V případě typu boxu si zákazník vybírá z hranatého, kulatého, oblého a zkoseného tvaru.

Roleta fungující v souladu s fasádou

Přidanou hodnotou stínící techniky značky Minirol je široká škála barevných provedení, které zahrnují dřevěné dekory, plnobarevné varianty i možnost lakování všech dílů rolet ve vlastní lakovně dle vzorníku RAL.

Z rolet se tak okamžitě stává designový prvek vnější části domu. Pozornost si zaslouží i množství způsobů ovládání předokenních rolet.

predokenni-rolety-dodatecna-montaz-1

V případě manuálního ovládání máte na výběr z popruhu, šňůry a kliky, elektrický pohon lze navíc vybavit dálkovým ovládáním.

Stínění, které nabízí mnohem víc

Minirol je značka rolet vyráběných na míru požadavkům zákazníků. Z toho důvodu není problém na zakázku nabídnout předokenní rolety pro střešní okna nebo síť proti hmyzu integrovanou do roletového boxu.

V takovém případě je chod sítě nezávislý na roletovém systému. Cena tohoto typu stínění tak vždy závisí na konkrétních parametrech výroby. Zašlete poptávku do Minirolu a ověřte si cenu rolet podle vašich představ.Označení:  , , ,

Nechte zprávu

Váš komentář

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..