Princezna v koupelně

Koncem léta došlo i v našem domě k realizaci rozhodnutí, ke kterému jsme se již chystali delší dobu. Že chceme koupelnu předělat jsme věděli už dávno, po dovolené jsme se do toho pustili. Jaké jsou naše zkušenosti po krátké době jejího používání?


Rozhodli jsem se zrušit sprchový kout i starou vanu a nahradit obojí moderní rohovou vanou. Tímto jsme získali v koupelně dodatečný prostor bez toho, že bychom přišli o komfort při hygieně. Rohová vana Princess umožňuje nejen komfortní koupání, ale i bezpečné a úsporné sprchování a navíc svým tvarem dovoluje sezení při mytí i starším a nemocným lidem. Několikrát do roka totiž k nám zavítají na kratší pobyt rodiče, takže musíme myslet i na ně a co si budeme nalhávat, ani my už nejme nejmladší.

Rohová vana tedy kombinuje klasickou vanu i sprchový kout a svým umístěním lépe využívá prostor, který je k dispozici. Vanu z akrylátu jsme zvolili po zralé úvaze a doporučení svých známých a udělali jsme dobře. Na omak příjemný materiál nestudí a hrubá vrstva akrylátu je plně probarvena do hloubky, takže se nemusíme bát ani případného poškození jejího povrchu. Lze ho jednoduše přebrousit bez obav o stálobarevnost povrchu. Navíc dobře izoluje teplo, takže i voda ve vaně vydrží déle teplá.

vana

Samozřejmě jsme si s vanou obstarali i vanovou zástěnu, ať nám voda necáká po celé koupelně, což chválí zejména manželka, má méně uklízení. A koupání nám zpříjemňuje i nová vanová baterie, když už jsme měnili i umyvadlo a baterií v něm.

Rohová vana má pět let záruku a navíc je českým výrobkem, takže jsme podpořili domácí producenty, stejně jako ti, co si kupují zboží, které vyrábím já. A pokud se poctivý výrobce nebojí dát tak dlouhou záruku na svůj výrobek, tak já se nebojím takový výrobek koupit a používat. Jeho životnost bude jistě mnohem delší. Naší vynovenou koupelnu je teď radost používat.Označení:  ,

Nechte zprávu

Váš komentář

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..