Sítě do dveří a do oken

Nikdo z nás nemiluje dotěrný hmyz, který nás obtěžuje od jara do podzimu. Obzvláště, když v teplých letních dnech chceme mít neustále otevřená okna, kterými se nepříjemný hmyz do bytu snadno dostane. Ještě více obvykle trpíme na svých chatách a chalupách, které jsou umístěny v zahradě nebo v bezprostřední blízkosti přírody.


Většinou necháváme o těchto rekreačních objektů otevřené i vchodové dveře, což znamená volný průchod nejen pro nás, ale i pro mouchy, vosy či ovády. Řešení se hledá zavěšováním mucholapek, které nestačí pochytat všechen hmyz a také to nevypadá příliš esteticky. Nejúčinnější překážkou pro tyto nevítané vetřelce jsou dveřní a okenní sítě. Některé typy okenních sítí jsou vhodné i pro běžné druhy plastových oken i pro dřevěná eurookna. Na trhu jsou například okenní sítě vybavené kartáčovým těsněním a konstrukce sítě doplněna o nerezové rohy pro její větší pevnost.

2

Dveřní sítě se instalují do dveří pomocí suchých zipů. Dveřní síť je průchozí a její instalace vám nebude vadit, jelikož se lehce otevře a sama opět zavře díky magnetům v celé délce. To vám umožní snadné procházení na balkon, terasu či přímo ven i s plnýma rukama, aniž byste museli něco odkládat.

3

Dveřní sítě pro hmyzu mají řadu výhod. Kromě hlavního účelu, tedy zabránění vletu nepříjemného hmyzu jsou to další přednosti. Především k instalaci dveřních sítí nepotřebujete žádné nářadí. Jejich instalace nebrání ani volnému průchodu vašich domácích mazlíčků, kterým nemusíte otevírat a zavírat. Dále je to možnost neustálého větrání interiéru bez rizika vpouštění hmyzu dovnitř. Rozměry sítí jsou většinou v souladu s běžnými dveřmi, tedy jeden díl měří 210×50 cm a jedno balení obsahuje zpravidla dva díly.

4

Okenní sítě proti hmyzu jsou účinné proti všem druhům poletujícího, ale i lezoucího hmyzu. Vyrábějí se v různém provedení a barevných odstínech umožňujících splynutí sítí s rámy oken. Síťovina bývá ze skelného vlákny potaženého plastem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 280 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  

Nechte zprávu

Váš komentář

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..