Ve stavebninách seženete také kvalitní fasádní barvy

Nic neprospěje fasádě domů jako čerstvá výmalba. Pokud jste se rozhodli, že v dohledné době vrátíte svému bydlení původní krásu, bude se vám hodit následující tip. Jestlipak víte, že si můžete nechat namíchat barvy ve specializovaných stavebninách? Nepřestávejte číst a dozvíte se, v čem spočívají hlavní výhody takového řešení.
 

Doba, kdy měla většina domů sněhobílý kabátek, případně nějakou decentní barvu, je již dávno pryč. V posledních letech většina lidí preferuje nápadité tóny, díky kterým se jejich dům odliší od ostatních staveb v sousedství. V zásadě se můžete rozhodnout pro některé z následujících třech řešení:

  • barvu si namícháte svépomocí,
  • koupíte si již namíchaný tón,
  • barvu si necháte namíchat ve stavebninách.

Míchání barvy vlastními silami je vždy tak trochu alchymie. Nikdy přesně nevíte, jaký odstín ve finále namícháte. Ačkoliv jde o cenově nejdostupnější řešení, nakonec se může naopak prodražit. Představte si situaci, kdy si namícháte příliš málo barvy a zjistíte, že vám nestačí na pokrytí celé plochy. V takovém případě budete muset zakoupit spoustu další základní barvy včetně tónovacích barev a začít od začátku.

Co se týče již namíchaných barev, pokud si mezi nimi vyberete, budete mít jistotu, že v případě potřeby najdete ten samý odstín. Nevýhodou je omezený výběr – nenajdete-li v nabídce barvu, po které toužíte, budete se muset smířit s tím, co je momentálně k mání.

Poslední možnost je namíchání barvy na míru ve stavebninách. Jaké výhody vám dané řešení přinese? Například zavedené stavebniny v Praze Hamax vám namíchají jakýkoliv odstín i na základě vzorku na fotografii. Kdykoliv vám barva pochybí, můžete si přijít pro další.

Další výhoda spočívá v nadstandardní kvalitě. Stavebniny Hamax disponuji značkovými stroji a namíchají vám barvy značek Johnstone’s a Primalex. Na výběr je více než 18 tisíc odstínů. To už je pořádná paleta! Další informace najdete na www.hamax.cz.

Označení:  ,

Nechte zprávu

Váš komentář

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..