5 výhod bydlení v domě

Pokud se rozhodujete mezi tím, zda bydlet v bytovém domě nebo v rodinném domě, jistě zvažujete všechna pro a proti. Samozřejmě je rozdíl v bydlení v rodinném domě v satelitu velkého města a v rodinném domě na malém městě nebo vesnici. Avšak několik výhod mají obě varianty života v domě stejné. Pojďme zjistit, které to jsou.


Soukromí: Kdo bydlel v paneláku, moc dobře si pamatuje, jak je v něm slyšet hodně z toho, co dělá váš soused vedle vás, pod vámi nebo nad vámi. Zejména při ranní hygieně. To se vám v rodinném domě nemůže stát. Stejně tak neslyšíte nikoho z vedlejšího vchodu, jak zvelebuje svůj byt příklepovou vrtačkou.

Prostor: Kromě více místa v samotném domě je to i prostor kolem něj. Zejména vesnické rodinné domy mají velké pozemky pro dvůr a zahradu. Kromě odpočinku nebo hry dětí jsou využívány i pro pěstování ovoce a zeleniny a nezřídka i pro chov drůbeže. To vše umožňuje snížit životní náklady.

Garáž: Zaparkovat večer auto před panelákem je nezřídka nemožné. Zato před svým rodinným domem anebo v garáži na dvoře své místo najdete vždy, ať už se vracíte v kteroukoliv denní či noční dobu.

dum

Netrápíte psa: Mnoho lidí se neumí představit svůj život bez čtyřnohého přítele, psa. Avšak nechat psa samotného zavřeného celý den v malém bytě hraničí s týráním zvířete. Rodinný dům se dvorem a zahradou umožňuje i psům volný pohyb a hry celý den. Navíc ho nemusíte každé ráno a večer venčit.

Bezpečí dětí: Hry na sídlišti mohou být pro malé děti nebezpečné, ale na dvorku rodinného domu je máte pod kontrolou a nikdo jim neublíží. Navíc jim můžete postavit různé prolézačky nebo domek na stromě.

Jistě najdete i další výhody, pro které se vyplatí vyhledat domy na prodej s velkým pozemkem a najít tak svůj nový domov. A možná zjistíte, že celkové náklady na provoz domu nemusí být o mnoho vyšší, než v bytě, i když nabízejí více místa, více komfortu i více bezpečí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 280 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  , , , ,

Nechte zprávu

Váš komentář

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..