Dětský ráj na zahradě vybudujete rychle a snadno

Máte domek se zahradou, ale vaše děti přesto tráví raději čas na dětském hřišti? Vy se však potřebujete věnovat nejrůznějším domácím povinnostem a není ve vašich silách vyrážet s nimi pravidelně za zábavou? Nenechte se trápit výčitkami svědomí. Řešení je jednoduché – stačí vyčlenit část zahrady pouze pro děti.


Dopřejte prostor sobě i vašim nejmenším

V dnešní uspěchané době je třeba naučit se s časem dobře hospodařit. Většina dospělých musí zvládnout skloubit pracovní povinnosti i péči o rodinu a zároveň zajistit kvalitní náplň volného času sobě i potomkům. Ti se o volných odpoledních a víkendech potřebují dostatečně vydovádět, proto mají tak rádi nejrůznější prolézačky, skluzavky a houpačky. A dětská hřiště jim poskytují skvělé příležitosti k hrám i k protažení celého těla. Tak proč jim jedno nepořídit přímo na vlastní zahradu? Rázem budete mít dostatek času na svou práci i příjemné chvíle s knížkou. A když dorazí návštěva, děti se zabaví a vy si chvíle s přáteli nebo rodinou skvěle užijete.

Kdo si hraje, nezlobí

Při hře dětem nehrozí nuda a navíc si nenásilně osvojí celou řadu nových dovedností. To platí nejen při získávání vědomostí, ale také u rozvíjení pohybových dovedností. Při sportu a fyzické aktivitě obecně se buduje tělesná kondice a zároveň se rozvíjejí i motorické schopnosti. Pohyb by tedy pro děti měl být samozřejmou součástí celého dne. A právě prolézačky s různými herními prvky, houpačkou či lezeckou stěnou je nenásilně vedou k pohybové aktivitě. Pokud tedy můžete vyčlenit svým dětem na zahradě alespoň několik čtverečních metrů místa, rozhodně to udělejte. Prospějete jim a sobě zajistíte více času pro práci i odpočinek.

Vlastní hřiště poskytuje komfort i bezpečí

Máte-li dům, chatu nebo chalupu se zahradou, můžete dětem snadno dopřát vlastní hřiště v bezpečném a dobře známém prostředí. Užijí se skvělou zábavu stejně jako při návštěvě dětského hřiště. A vy je přitom budete mít stále na očích. Nebudete muset dělat kompromisy a odkládat domácí práce na neurčito nebo se strachovat, zda děti vše v pořádku zvládnou bez vašeho doprovodu. A pokud jim dovolíte pozvat si kamarády, budou na své zázemí i na vás opravdu hrdé.

Co by nemělo na domácím hřišti pro děti chybět

Nabídka venkovních herních prvků je dnes opravdu široká. Můžete zvolit základní sestavu nebo celou pirátskou pevnost či hrad pro opravdového rytíře. Součástí každého správného hřiště by rozhodně měly být prvky pro lezení, houpačka a ideálně také skluzavka. Stříška nebo rovnou celý dětský domek poskytnou skvělý úkryt před deštěm i prudkým sluncem. Pískoviště ocení zejména batolata a předškoláci. Herní zónu lze vybavit i dětskou trampolínou nebo bazénkem. Fantazii se meze rozhodně nekladou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 280 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  

Nechte zprávu

Váš komentář

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..