Jaro se blíží, vybavte na něj ve slevách

Koho by nebavilo neustále si zkrášlovat svůj dům a zahradu. Málokdo však na to bohužel má neomezeně času, a tak je to často velmi komplikovaný úkol. A pozvat si dnes řemeslníky také není žádná legrace. Pokud nemáte někoho vyloženě známého, tak se můžete dočkat nepříjemných překvapení, která jste rozhodně neplánovali. Lidé stále běžně pečují o svůj domov svépomocí, ale časově to plně dle svých představ zvládá opravdu minimum kutilů. Jelikož jsou za dveřmi jarní měsíce, zase se každopádně brzy vrhneme z údržby interiérů na zahrady a terasy.

Interiér potřebuje jarní rozcvičku

Než ale roztaje poslední sníh, určitě také obměňte náladu ve vašem domě. Chce to více květin a dekorací přinášejících jarní náladu s každým dalším probuzením. Velmi oblíbené jsou vonné svíčky a v posledních letech také nepochybně tzv. náladové osvětlení. Díky nabídkám řady e-shopů lze dohledat zajímavé doplňky do domácnosti doslova na pár kliknutí a hodit se vám tak může také Bonami slevový kupón. Vybavíte jim dvou domácnost od základů a najdete zde doplňky z celého spektra nejen dekorativních, ale také praktických a funkčních předmětů. Však posuďte sami, co na vás čeká za sortiment:

  • koberce a textil
  • dekorace
  • svítidla

Kromě výše uvedených kategorií bytových doplňku je k dispozici rovněž nábytek, vybavení kuchyně nebo jídelny a pokud potřebujete něco na sebe do jarních dnů, tak vás jistě zaujme také nabízená móda a stylové módní doplňky.

Život na terase

Když se pomalu přesuneme z interiéru ven, tak zjistíme, že mnoho novostaveb má v současnosti moderní prvek terasy. Také u starších objektů si lidé mnohde vybudovali aspoň pergoly, které se výtečně hodí na grilovací sezónu. Kdo na to měl peníze, tak se vrhnul také aspoň do rekonstrukce staršího domu, který doplnil o zastřešené prostory terasy. Taková terasa je potom ideálním místem k posezení s přáteli, které se občas mohou zvrhnout i v regulérní večírek. Však to všichni známe. Ať už jste typ na párty nebo ne, tak co ocení každý je ranní posezení na čerstvém vzduchu za svitu vycházejícího slunce u lehké snídaně či kávy. Ranní sluneční paprsky vás pomalu probudí a celý den je hned jasnější, a to i když je třeba pracovní. Na terasu je vhodné vybrat zejména odolnější venkovní nábytek a můžete to zkusit v nějaké akci www.kuponky.eu. Takový nábytek je schopen odolávat povětrnostním vlivům. Především pak, je-li umístěn na nezastřešené ploše terasy. Pokud máte slunce příliš, existují dnes promyšlené systémy stínění, ať už jde o různé rolety, žaluzie či populární markýzy, které poskytnou tolik žádaný stín v nadcházejících horkých dnech.

Dovádíme na zahradě

Už jsme z terasy jednou nohou skoro venku a vstupujeme na čerstvý koberec rosou poseté jarní trávy. Ale není tady nějak prázdno? Pokud nejste zrovna pěstitelský typ stejně jako my a spolehlivě vám všechno časem uschne, tak na záhonek asi nemyslíte. Raději si dopřejete nějakých těch venkovních radovánek v bazénu, nemáme pravdu? Kompletní bazénový servis a příslušenství ke všem druhům bazénů poskytuje třeba dobře známá firma. Která? Marimex Slevový kód na sortiment to prozrazuje. Pomůže vám výrazně ušetřit a vy si tak budete moci pořídit opravdu bazén plaveckých rozměrů. Na zahradě však rozhodně není místo pouze pro závodní plavce, ale vejde se tam toho ještě spoustu. Pokud máte děti, tak uvidíte, co způsobíte, postavíte-li tam pořádnou trampolínu nebo dětské hřiště pro ty nejmenší. A jaký další sortiment si můžete vybrat? V neposlední řadě jsou to:

  • hračky na zahradu
  • hračky do vody (když už máte ten bazén)
  • infrasauny

Nějaký ten luxus navíc

Oáza klidu u vás doma? Právě o posledně jmenovaném sortimentu, tedy o infrasaunách, si něco řekneme na závěr. Tu už ale, prosím, nenechávejte venku, ale postavte ji raději doma. Zatím co klasická finská sauna ohřívá vzduch, tak v případě infrasauny je využíváno infračerveného záření. Dokonale tak prohřeje vaše tělo zevnitř a vy získáte novou energii po náročném pracovním týdnu. A v neposlední řadě má blahodárné zdravotní účinky.

Nechte zprávu

Váš komentář

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..