Kožená paráda

Mít svůj dům není jen o bydlení, je to i o výrazu svébytnosti. Chceme se odlišovat a chceme svou odlišnost v pozitivním slova smyslu dát najevo. Designem domu, výrazem zahrady, oblečením. A co víc podtrhne náš oděv, než kvalitní doplňky. Třeba kožený pásek.

Pro někoho je pásek jen praktickým doplňkem. Drží kalhoty, upevňuje se na něj třeba pouzdro na mobil, když nechcete mít vytahané kapsy anebo riskovat jeho pád na tvrdou dlažbu. Když se po práci večer věnujete zahradě, může pásek být praktickým držákem nářadí. Ale nebyla by škoda tak kvalitní věc, jako je kožený pásek, degradovat jen na kus pracovního oděvu? Vždyť nemusí být vždy jen hnědý.

Vždyť dámský kožený pásek se skvěle hodí k pracovnímu kostýmu nebo doplní vycházkový plášť. Tento na pohled malý oděvní doplněk úplně změní výraz vašeho oblečení. Vyroben z kvalitní kůže jasně zadefinuje vaši orientaci na kvalitu, hovoří o principech, které uznáváte.

Kvalita kožených pásků se projevuje nejev jejich tvarové barevné stálosti, ale i dlouhé životnosti a odolnosti vůči projevům počasí. Nemusíte se bát, že po půl roce používání budete muset svůj oblíbený kousek doplňků oděvů vyhodit, protože se roztrhne nebo jen špatně vypadá. A pokud máte speciální nároky na tvar nebo rozměry, nechte si vyrobit kožené pásky na zakázku a váš kousek bude zaručený originál. Nejen, že nikdo jiný nebude nosit stejný, ale i dokonale padne vaší postavě a oděvu, jak tvarem, tak barvou.

Každý den života by nám měl přinášet radost. Třeba jen dotykem s kvalitními předměty. Radost vám přinese i kontakt s kvalitní kůží pásku. Při každém oblékání ucítíte, že kolem vás je svět ještě v pořádku, že tradice a kvalita není jen slogan a že žijete život poctivě a tak, jak jste si kdysi představovali.

Nechte zprávu

Váš komentář

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..