Kvalita pro vaše mazlíčky

Pes je dnes spíše členem rodiny, než pracovním pomocníkem a strážcem obydlí. Stále více pejsků sdílí bydlení se svými pány a psí boudu už ani nezná. A podobně je to i s kočkami. Z lovkyň myší se staly společnice, které namísto toulání se po nocích tráví čas se svými pány na sedačce v obýváku. Na tuhle změnu životního stylu našich čtyřnohých přátel bychom měli reagovat i přiměřenou potravou pro ně.


Majitelům čtyřnohých přátel potvrdí i veterináři, že úplně jiné složení mají krmiva pro psy, kteří tráví čas venku, jako strážné psy. Statný vlčák má i huňatý kožich, který ho ochrání před chladem, zatímco domácí mazlíček, zvyklý na útulný pokojík, potřebuje na procházku v jarním dnu spíše slušivý obleček. Nejen změna životního stylu psa, ale i změny v pohybové aktivitě vyžadují kvalitní krmivo, a je jedno, zda dáváte přednost českým značkám nebo kvalitě z dovozu.

Kočka a pes

Stále méně lidí krmí své psy vařenými zbytky svého jídla. Což je jen dobře, pejsek potřebuje jiné složení potravy, než člověk. A taky záleží od věku psa, štěňátko má jiné nároky na krmivo pro psy, než pes v plné síle. Obchodníci, prodávající chovatelské potřeby vám doporučí podle rasy a velikosti psa tu optimální konzervu nebo granule v různě velkých baleních v závislosti od velikosti vašeho čtyřnohého přítele.

dvě kočky

Kvalitní americké a kanadské krmení si zaslouží i naše kočičí společnice. Je důležité, aby jim chutnalo, ale taky aby jim poskytlo nezbytnou výživu pro jejich tělo. K dostání jsou krmiva pro kočky v baleních pro okamžitou spotřebu nebo v zásobním balení, které dávkujete podle potřeby. Oblíbené jsou konzervy s rybím masem, ale i vaničky s obsahem kuřecího masa. Nebo si můžete objednat sáček se zásobou na delší čas. Nezapomeňte se poohlédnout i po krmivech pro kočky s obsahem vitamínů. Zejména pokud vlivem špatné lidské stravy vaší kočce nebo kocourkovi nějaké chybí.

Kvalitní krmivo pro vašeho psa i kočku rozhoduje o dobré kondici i náladě vašeho čtyřnohého miláčka.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 280 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  ,

Nechte zprávu

Váš komentář

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..