Něco dobrého pro vašeho psa

Vracíte se pozdě z práce a vždy máte nějakou dobrůtku pro svého potomka? A proč byste neměli přinést domů něco dobrého pro svého čtyřnohého přítele? I když se má možná dobře na zahradě u vašeho domu, tak si snad občas zaslouží nějaký pamlsek.


O nevyhnutnosti správné výživy psa už dnes nepochybuje snad nikdo. A nezáleží na tom, jde-li o společenské plemeno, nebo se svým psem chodíte na hon. Možná se ještě najde někdo, kdo dává pejskovi zbytky od oběda, ale většina majitelů psů je krmí tím, co je pro pejsky ke krmení určeno. Ovšem všichni víme, že dobrou kůstkou nepohrdne žádný pes.

Co dělat, když ale kosti nemáme a od oběda v práci je v aktovce mezi dokumenty nosit nechceme? Pamlsky pro psy můžeme mít doma připravené anebo jednotlivě balené bez obav přenášet s ostatním nákupem. A po návratu domů potěšit svého čtyřnohého přítele.

pes a kost

Pamlsky nejen za odměnu

Masové pochoutky nebo pamlsky z buvolí kůže se s oblibou využívají při výcviku psů. Psi si rádi hrají a tréning pro ně je takovou zajímavou hrou, zejména když jsou za každý správně provedený úkol odměněni.

Známé kvalitní zahraniční i české pamlsky např. Brit lets bite, Calibra joy a další z bohaté nabídky prodejen chovatelských potřeb využijete nejen při výcviku, ale v dentálním provedení i pro udržování zdravého chrupu pejska. Pes se zabaví při vychutnávání této dobroty a současně si očistí chrup od zbytků potravy.

Když svého psa naučíte, že v zahradě má pro zábavu své hračky a pro mlsání své psí pamlsky, možná se přestane zajímat o květinové záhony vaší paní. A pokud u lidí platí, že láska jde přes žaludek, tak není důvod, proč by tomu tak nemělo být i ve vztahu vašeho psa k vám. Takže když se vracíte domů pozdě nebo jste po společném tréningu, dejte vašemu psovi pamlsek. Anebo mu ho dejte jen tak. Vždy se potěší.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 280 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  

Nechte zprávu

Váš komentář

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..