Lité podlahy v domě

V každém domě, bytě, ale i veřejných prostorách či garážích, dílnách a výrobních halách, podstupují největší zátěž a námahu podlahy. Neustále se po nich chodí, skáče nebo jezdí, a proto musí být schopny tuto zátěž snášet dlouhodobě bez známek poškození.


Nejodolnější, a přitom nejpraktičtější podlahovou krytinou jsou lité podlahy do interiéru. Lité podlahy odolávají bez potíží běžným, ale i nestandardním nástrahám denního používání.

5593905774_50181f45f4_b

Přednosti lité podlahy v domě

Lité podlahy mají předně ohromné množství různých variant a kombinací. Umožňují tak vytvářet nejrůznější barevné kombinace a obrazce podle individuálního přání a fantazie. Je to díky neomezenému množství dekorů a barevných odstínů. K hlavním přednostem lité podlahy patří bezespárová epoxy technologie, vysoká odolnost vůči mechanickému zatížení a chemickému poškození, ale také stálý vzhled a snadná údržba. Uživatelé mají navíc možnost dekorativního vzhledu a aplikace grafiky samotné podlahy. Záleží ovšem na poskytovateli, jaké možnosti je schopen nabídnout.

7062901323_429d35e561_k
Realizace lité podlahy je velice rychlá a již druhý den se může po hotové podlaze chodit. Další výhodou je naprostá rovnost podlahy, na kterou se může pokládat dlažba, plovoucí podlaha, koberec či jiná podlahová krytina.

6212269791_e651989659_b

Aplikace lité podlahy

Kromě průmyslových objektů, garáží, kanceláří a jiných prostor, se lité nebo anhydritové podlahy stále více uplatňují i v rodinných domech či bytech. Jejich výhodou je kromě jiného rychlost provedení, neboť se nemusí čekat na schnutí, vytvrdnutí apod. a prakticky druhý den lze litou podlahu běžně užívat.
Na rozdíl od klasické betonové stěrky se litá podlaha pokládá ve velmi tekutém stavu.

5593913578_3fc7c4ab09_b

Aplikace je příjemná i v tom, že se netvoří prach a jiné nečistoty běžné při realizaci tradičních podlah například z betonu. Anhydritový potěr je po vytvrdnutí naprosto hladký, netvoří se v něm žádné trhliny ani dilatační spáry a pokládku je možné realizovat i na velkých plochách. Tekutá hmota je zpracovatelná po dobu minimálně tří hodin, což umožňuje snadné, rychlé a hospodárné položení bez fyzicky namáhavé práce.

Zdroj obrázků: flickr.com


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 280 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Nechte zprávu

Váš komentář

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..