Masážní vana je příjemným doplňkem do koupelny

Současné nabídky sanitární keramiky umožňují každému, uzpůsobit si svou koupelnu tak, aby se stala opravdovou oázou klidu a relaxace. Konkrétně vany jsou dnes nabízeny v takovém sortimentu, že si vybere i nejnáročnější zákazník. Nejen běžné vany, ale i vany masážní, kterých je několik druhů. Záleží jen na vašich možnostech prostorových a finančních.


Mnoho lidí se rozhoduje, zda si v novém nebo rekonstruovaném domě či bytě pořídí koupelnu se sprchovým koutem nebo vanou. Při zvolení sprchového je pravdou, že se dá ušetřit v koupelně hodně místa. Navíc i sprchové kouty mohou mít masážní trysky. Ovšem požitek není zdaleka takový, jako když se můžete pohodlně uvelebit ve vaně a pustit na sebe masážní trysky. Už jen samotná koupel ve vaně s teplou voňavou vodou má relaxační účinky.

Ty můžete ještě umocnit hydromasážní nebo perličkovou koupelí. Masážní vany nejsou zdaleka tak náročné na prostor, jak si mnozí myslí. Většina masážních van je vyráběna pro jednu osobu, nebo i pro dvě. Masážní vana pro jednu osobu má mnohdy menší rozměr, než běžná klasická vana. Efekt koupání v masážní vaně spočívá právě v zabudovaných masážních tryskách, které mohou masírovat různé části vašeho těla, podle toho, jak se natočíte, a také podle nasměrování trysek.

2

Jednotlivé druhy masážních van se mezi sebou neliší jen počtem a druhem trysek. Rozdíly jsou i v masážních systémech a také v nárocích na údržbu. Tato kritéria jsou pak určující z hlediska ceny. V zásadě se dá říci, že masážní vany se dělí na dva druhy masáže. Prvním je systém hydro-masážní, který spočívá v principu vodních střiků. Druhý je založen na principu vzduchové masáže, to znamená, že pomocí vzduchu si můžeme vytvořit perličkovou masáž. Některé masážní vany disponují i kombinací těchto dvou druhů. Náročnější zákazníci si mohou pořídit i luxusnější provedení v podobě turbomasáže.

 3

4

Masážní vany jsou tělu velmi prospěšné, díky proudu vody se ve vaně tělo mnohem rychleji uvolní, ztuhlé svaly povolí a skutečná relaxace může začít mnohem dříve. Ceny hydromasážních systémů šly cenově výrazně dolů a tak by i méně majetní uživatelé měli zvážit, jestli nezačít přemýšlet o investici do příjemné ralaxace.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 280 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  , , ,

Jeden komentář k Masážní vana je příjemným doplňkem do koupelny

  • Martin  napsal:

    zdravím, plánuji rekonstrukci koupelny a rád bych si pořídil vanu tohoto typu? Bude mi stačit 100 000kč? Děkuji za odpověď.

Nechte zprávu

Váš komentář

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..