O čem je Feng-Shui

Feng-Shui je možné uplatnit jak v bytech, tak rodinných domech. Je ale pravdou, že v rodinných domech máte mnohem širší využití. Rodinné domy zkrátka nabízí více možností, co se týče výše uvedené metody. Víte, na jaké hlavní prvky se Feng-Shui rozděluje? Jde převážně o jakousi formu materiálu, mezi jež patří například oheň, kov, voda nebo dřevo. Zapomenout by se ale nemělo ani na zemi, ve které je síla a stabilita. Další prvky jsou například o kreativitě, růstu, zaměření, pořádku nebo inspiraci. Popíšeme vám, jak do svého interiéru přinést Feng-Shui metodu.


Předsíň je místnost, kterou lidé vidí při vstupu do prostor vašeho rodinného domu první. Zároveň je to místo, které by mělo být vždy čisté a uklízené. Jedině tak zachováte Feng-Shui v maximálním možným měřítku. Boty a bundy umístěte do botníku a skříně. Čistota je v tomto případě základem úspěchu. Do předsíně můžete pořídit například zrcadlo a pár živých rostlin. Rostliny se postarají o čerstvý kyslík ihned po vstupu do rodinného domu.

Pořádek platí i pro jiné místností

Pochopitelně platí čistota i pořádek pro jiné místností. Všechny věci mají své místo. Co to znamená? Že by se oblečení nemělo válet na křeslech nebo postelích. Po příchodu do svého domu jej ukliďte na místo, kam patří. Vše řádně a pečlivě uklízejte. Feng-Shui je zároveň o minimalismu. Mějte tak ve všech místnostech dostatečně místa pro volný pohyb. Osoby jdoucí naproti sobě by o sebe neměli narazit.

Správně umístěný nábytek

Dalším bodem pro Feng-Shui je správně umístěný nábytek. Například sedací souprava by měla být nejlépe u stěny. Naproti sedací soupravy má většina obyvatel obývací stěnu a televizi. Takto je to správně. To platí i o posteli, ať už v ložnici nebo dětském pokojíčku. Postel by neměla být v prostoru dveří. Opět by v místnostech mělo být dostatek prostoru pro volný pohyb. Není dobré míst postel zároveň ani pod oknem. V blízkostí okna už to však takový problém není.

Neustále změny jsou v pořádku

Je v pořádku dělat změny, pokud se vám něco nelíbí. Feng-Shui je také o zkoušení. Jestliže vám v rodinném domě něco chybí, dříve nebo později to budete chtít změnit či napravit. Máte strach přijít s něčím novým, co vám na to řekne váš protějšek? Chyba, protože právě díky tomu budete ve stresu a nešťastní. Feng-Shui je o čistotě, inspiraci, klidu, pohody a energii. Nemusíte se stydět přijít s něčím novým.

Na závěr pár slov

Feng-Shui má mnoho správných metod, jak jsme uvedli již v předchozím odstavci. Jde pouze o testování. Jedině tak dojdete k výsledku, který vás přivede k tomu, že budete maximálně šťastní. Neustále myslete na první odstavec a hlavní prvky Feng-Shui. Díky tomu docílíte vysněného rodinného domu, a to nejenom z vnější, ale i vnitřní strany.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 280 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Nechte zprávu

Váš komentář

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..