Články označené jako krb

Markýzy sluší všem zahradám

Říká se „Můj dům – můj hrad“ ale občas máme chuť tento svůj obezděný prostor opustit a užívat si volnosti své zahrady. Snídat pod širým nebem, obědvat ve stínu jabloní nebo jen tak lenošit s pohledem do zeleně. Ovšem když nám při čtení oblíbené knížky svítí slunce ostře do očí, je po idylce. Co se s tím dá dělat? Pořídit si do zahrady markýzu.
 

V zahradách rodinných...

Pokračování článku

Zahradní krby lákají svou víceúčelovostí – Podlehnete i vy výhodám?

Jste nadšený zahrádkář? Hrdý majitel zahrady či upraveného pozemku? Posuňte vybavenost a možnosti své zahrady na další ‘’level’’. Zahradní krb je výhodný z mnoho důvodů!

Mezi sousedy se stále tak nějak bojuje o to, kdo bude mít lepší úrodu, kdo má krásnější okrasnou zahradu apod. Pokud se i vy své sousedy snažíte přetrumfnout, měli byste se začít zajímat o zahradní krb, ten totiž vytře zrak celému vašemu okolí!

Pokračování článku

Pořádný krb

Bydlení v paneláku dnes považuje mnoho lidí za dočasné řešení. Je výhodné bydlet v paneláku, když je člověk ještě mladý, bez závazků, dokud hledá tu „nej“ práci. Ale když pak přijde vážný vztah a rodina, každý chce pro sebe a své děti jen to nejlepší.  Vyhledává pohodu a bezpečnost rodinného domu, zahradu pro zábavu i zdraví. A teplo domova pro mnohé z nás reprezentují krby v obývací místnosti.

Krby již v ...

Pokračování článku