Zahradní krby lákají svou víceúčelovostí – Podlehnete i vy výhodám?

Jste nadšený zahrádkář? Hrdý majitel zahrady či upraveného pozemku? Posuňte vybavenost a možnosti své zahrady na další ‘’level’’. Zahradní krb je výhodný z mnoho důvodů!

Mezi sousedy se stále tak nějak bojuje o to, kdo bude mít lepší úrodu, kdo má krásnější okrasnou zahradu apod. Pokud se i vy své sousedy snažíte přetrumfnout, měli byste se začít zajímat o zahradní krb, ten totiž vytře zrak celému vašemu okolí!

Proč by měl stát zahradní krb zrovna na vašem pozemku?

Krásná stavba

Víceúčelové krby jsou především krásné a velkolepé zahradní stavby, která vzhled vašeho pozemku značně vylepší. Krb je možné postavit na okraji, ale také ve středu zahrady. Záleží na tom, jak máte svůj pozemek rozvržený. Obecně se však doporučuje postavit jej v blízkosti venkovního posezení či domu, tak, aby jeho obsluha byla snadná a pohodlná.

krbsudirnou

Delikatesy všeho druhu

Jste zvyklí zvát své přátele na grilovačky? Možná jste měli problém s množstvím masa, které se nevešlo na přenosný gril. S tím si v případě zahradního krbu hlavu lámat nemusíte. Vestavěný gril nabízí dostatek místa ke grilování masa, zeleniny i uzenin. A co víc, díky vestavěné udírně a otevřenému ohni se výběr pochoutek značně rozšíří. Nabídnout budete moct uzené klobásy, grilovaný steak i opečený buřt, to vše zároveň!

Montáž není překážkou!

Pořízení víceúčelového krbu vás láká, přesto vás odrazuje představa práce s jeho stavbou a montáží? Nemusí! Pořízením krb na zahradu od české firmy zahradnikrbyveris.cz získáte stavebnici, která se jen jednoduše poskládá. Jen několik dílů z vápenopískových cihel se do sebe zasune a bez použití spojovacích materiálů (lepidlo, malta) u sebe perfektně drží. Díky absenci spojovacích materiálů je krb odolný vůči popraskání. Jediné, co je ke stavbě potřeba, je pevný základ z betonu nebo dlaždic posazených do zhutnělého písku.

zahradni_gril

Chcete více informací nebo máte zájem o objednání? Vyberte si svůj víceúčelový krb s grilem a výhodami zahradní udírny.Označení:  ,

Nechte zprávu

Váš komentář

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..